Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tukuma pusē svinēs Vispasaules sniega dienu!

14.01.2015

Šogad sniega kārta Tukuma pusē ir noturīga tikai slēpošanas trasēs „Milzkalns” un „Zviedru cepure”, taču sniega trūkums neliedz atzīmēt Pasaules sniega dienu.  


Foto: Uldis Randohs, Dejotāji: TDA "Svīta''

Šajā nedēļas nogalē uz Tukumu jādodas jau piektdien, 16. janvārī, jo pulksten 14.00 Mākslas galerijā „Durvis” tiks atklāta Tukumā labi zināmā fotožurnālista Jāņa Vītola 75.gadu jubilejas izstāde. Jāņa Vītola ikdienas darbs ir fotogrāfijas, un tas ir arī viņa vaļasprieks. Viņa „bildes” uzrunā, piesaista un liek aizdomāties. Vienlaikus ar fotožurnālista izstādes atklāšanu Mākslas galerijā „Durvis” norisināsies arī mākslinieces Bārbalas Gulbes izstādes „Ūdens darbi” atklāšana, kurā būs skatāmi dažādi stiklā veidoti mākslas darbi – rotas, interjera priekšmeti, suvenīri u.c. darbi.

Adrese: Brīvības laukums 21, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni: 63124312, www.tukumamuzejs.lv

 

Savukārt piektdienas vakarā pulksten 18.00 Tukuma pilsētas Kultūras namā tiks demonstrēta dokumentālā filma „Leģenda Dinamo”. Filma stāsta par hokeja homandas “ Rīgas Dinamo” vēsturi, kā arī par visa Latvijas hokeja pirmsākumiem.

Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni: 63124125

 

Sestdien, 17. janvārī svinama ir Vispasaules Sniega diena, kuru nu jau otro gadu svinēs arī Tukuma pusē atpūtas kompleksā „Sveikuļi”. Neskatoties uz to, ka sniega ir maz, Sniega dienas pasākumi „Sveikuļos” būs jau no pulksten 13.00. Ja līdz sniega dienai laika apstākļu dēļ trase slēpošanai nebūs izmantojama, tad tāpat kā pagājušajā gadā, notiks nūjošanas pasākums. Ja būs sniegs un laika apstākļi būs piemēroti, būs sniegavīru celšana un varēs vizināsities ar ragaviņām no kalna, pikosities, kā arī baudīt ziemu, sniegu un tradicionālo - ugunskura tēju! Sniega gadījumā būs pieejama inventāra noma slēpošanai, bet citos laika apstākļos būs pieejamas nūjas un nūjošanas apmācība.
Adrese: Atpūtas komplekss „Sveikuļi”, Tumes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni: 29232026, www.sveikuli.lv

 

Pēc aktīvi pavadītas dienas sestdienas vakarpusē pulksten 17.00 aicinām doties uz Tukuma pilsētas Kultūras namu, kur norisināsies Tukuma tautas deju ansambļa un vidējās paaudzes deju kolektīva „Svīta” gadskārtējie dejošanas svētki „Danči sniegā”. „Danči sniegā” ir nu jau tradicionāls labāko Latvijas taudes deju ansambļu sadancošanās pasākums ziemā. Koncertā piedalīsies Latvijas Universitātes Tautas deju ansamblis „Dancis”, Tautas deju ansamblis „Līgo”, Tautas deju ansamblis „Gatve”, Jelgavas Tautas deju ansamblis „Diždancis” un Daugavpils deju ansamblis „Laismeņa”. Katrs no šiem ansambļiem Latvijas skatuviskajā dejā pārstāv savu dejas pasniegšanas manieri, stilistiku un izcili izkoptu dejas tehniku, tāpēc pasākums būs vēl jo interesantāks. Tāpat koncertā piedalīsies arī Līgatnes Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs „Zeperi”, Babītes novada vidējās paaudzes deju kolektīvs „Dārta”, kā arī Gargždai (Lietuva) dziesmu un deju ansamblis „Minija”. Koncerta laikā būs iespēja ieskatīties katra no šo izcilo deju kolektīvu repertuāra krātuvēm, baudīt neaizmirstamu dejas sniegumu un pildīt sirdis ar pozitīvām emocijām. Pasākumu varēs vērot arī tiešraidē mājaslapā www.tukums.lv.

Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums . Vairāk informācijas pa tālruni: 63124125.

 

Informāciju sagatavoja:
Aija Neilande, Tukuma TIC 

Komentārs par rakstu: Tukuma pusē svinēs Vispasaules sniega dienu!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!