Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ziemas aktivitātes Smiltenē

08.01.2015

Ar mainīgiem un nepastāvīgiem laikapstākļiem beidzot ir atnākusi ziema. Daudzi smiltenieši jau ilgu laiku nepacietīgi vasko slēpes, asina slidas un gaida, kad varēs doties ziemas piedzīvojumos un aktīvi atpūsties dabā. Tādēļ, iestājoties vēsākam laikam, piedāvājam informāciju par iespējām izīrēt piemērotu inventāru aktīvai ziemas baudīšanai Smiltenē.

Slēpošanas inventāra noma

Smiltenes tehnikumā, Kalnamuižā, ikviens interesents, jebkurā laikā var izīrēt slēpošanas inventāru, sazinoties ar  Leonu Peļņu (+371 26544935) vai Ansi Kalniņu (+371  29216786). Slēpošanas inventārs atrodas viesnīcas ''Kalna ligzda'' pagrabiņā.

Slēpošanas inventāra cenas:

Pieaugušajiem: 1-3 h - 3 EUR, visa diena - 5 EUR, 2 dienas - 8 EUR.

Bērniem, skolēniem, pensionāriem: 1-3 h - 2 EUR, visa diena 3 EUR, 2 dienas - 5 EUR.

Smiltenes āra slidotava (hokeja laukums)

Smiltenē, Dakteru ielas galā, Tepera ezera krastā, līdzās saliņai atrodas Smiltenes āra slidotava. Slidotava ir pieejama apmeklētājiem, laikā, kad ir labvēlīgi laika apstākļi ledus nodrošināšanai laukumā. Līdz ar to, par slidotavas pieejamību un ledus stāvokli ieteicams sazināties ar atbildīgo personu – Ilgvaru Plētienu (T: +371 29336726), vai pašiem klātienē doties uz āra slidotavu. Slidotava pieejama apmeklētājiem ar savu personīgo inventāru!

Smiltenes dabas objekti

Niedrāja ezers un apkārtne ir īsti piemērots aktīvai atpūtai gan vasarā, gan ziemā. Ainaviskas takas un celiņi nūjošanai vai nesteidzīgām pastaigām, trase slēpošanai un plaša ledus virsma slidošanas priekiem. Labiekārtotas atpūtas vietas karstas tējas vai sildoša ugunskura baudīšanai. Draudzīgi atgādinām, ka ziemas laikā malka jāņem līdzi pašiem un uguni drīkst kurināt tikai tam paredzētajās vietās.

Cērtenes pilskalns – senais latviešu pilskalns ar savu skaisto un mierpilno apkaimi aicina izjust tā cēlās virsotnes, stāvās nogāzes un pastaigu takas arī ziemā. Smiltenieši jau izsenis devušies šeit baudīt ziemas priekus un skaisto ainavu. Aicinām atpūšoties būt modriem un padomāt par savu un līdzcilvēku drošību.

Klievezers – pašā pilsētas pievārtē, meža ielokā, gaida lielus un mazus slidotājus.

Komentārs par rakstu: Ziemas aktivitātes Smiltenē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!