Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Paspēj pieteikties fotokonkursam „Jelgavai 750”

06.01.2015

Tuvojoties Jelgavas jubilejas gadam, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Kultūra” izsludina fotokonkursu „Jelgavai 750” un aicina piedalīties visus interesentus, kuri vēlas parādīt Jelgavu caur fotoobjektīva skatījumu dažādos gadalaikos.

Fotokonkurss norisināsies četros posmos visa jubilejas gada garumā. Pēc katra posma tiks apbalvoti labāko darbu autori un izveidota izstāde Jelgavas kultūras namā. Konkursā var piedalīties ikviens fotogrāfs – neatkarīgi no profesionālās sagatavotības.

Organizatori uzsver, ka fotokonkursā „Jelgavai 750” augstāk tiks vērtētas bildes, kurās atainoti Jelgavas notikumi un Jelgavas cilvēki ikdienā, darbā un svētkos.

 

Konkursa darbi tiks izmantoti arī ceļojošajai fotoizstādei, kura tiks eksponēta Jelgavas sadraudzības pilsētās. Pagājušā gada Jelgavas foto izstāde jau guvusi augstu novērtējumu Magadanā, Belostokā, Ruel-Malmazonā, Nova-Odesā. Līdzīgi fotokonkursi tiek organizēti arī sadraudzības pilsētās, līdz ar to arī jelgavniekiem būs iespēja iepazīt pilsētas, pilsētniekus, tradīcijas, notikumus un arhitektūru.

Pirmajā posmā – „Ziema” – konkursa darbi jāiesniedz līdz 2015. gada 1. februārim.

Dalībnieka anketa un nolikums pieejams JPPI „Kultūra” mājas lapā: http://kultura.jelgava.lv/uzzini/kp-projektu-konkurss/index.php?cmd=1

 

Informāciju sagatavoja:

JPPI „Kultūra”

 

Komentārs par rakstu: Paspēj pieteikties fotokonkursam „Jelgavai 750”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!