Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Parafīna skrošu liešana “Skrotis pašu rokām” Daugavpils skrošu rūpnīcā

16.12.2014

Daugavpils skrošu rūpnīca piedāvā jaunu tūrisma produktu -parafīna skrošu liešanu “Skrotis pašu rokām”. Ikvienam ir iespēja doties uz Daugavpili, uzkāpt skrošu rūpnīcas 30 m augstajā un 103 gadus vecajā skrošu liešanas tornī, un ķerties klāt parafīna ložu liešanai.

Tikai ziemā, kad gaiss ir auksts, ir unikāla iespēja nodarboties ar krāsaino parafīna skrošu liešanu. Bez tam no torņa varēsiet redzēt pilsētas panorāmu, bet nokāpjot lejā – aplūkot rūpnīcas vēsturisko ekspozīciju un īsto skrošu liešanas cehu, noskatīties filmu par svina kausēšanas, liešanas procesu un patronu ražošanu, kā arī šautuvē izmēģināt saražoto produkciju.

 

Zīmīgi, ka Daugavpils skrošu Rūpnīca darbību uzsāka 1886.gadā. Pāris gadu laikā no nelielas manufaktūras tā izauga par ievērojamu rūpnīcu, kas savu produkciju eksportēja uz tuvām un tālām zemēm. Bet Daugavpils augstākajā vietā celtais skrošu liešanas tornis kļuva par pilsētas industriālo simbolu. Kopš rūpnīcas pirmsākumiem, tajā ražo sporta un medību munīciju. Daugavpils skrošu rūpnīca ir vienīgā apmeklētājiem atvērtā munīcijas rūpnīca Baltijā.

 

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās.

Adrese: Daugavpils Skrošu Rūpnīca, Varšavas iela 28, Daugavpils, +371 27766655, visit@dsr.lv, www.dsr.lv

 

Komentārs par rakstu: Parafīna skrošu liešana “Skrotis pašu rokām” Daugavpils skrošu rūpnīcā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!