Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

15.decembrī pl. 15:00 “Valdemāra pasāžā”, Filmu studija RIJA kopā ar filmas veidotājiem svinīgi prezentēs diska izdošanu.

15.12.2014

Pilnmetrāžas animācijas filma “Zelta Zirgs” režisors Reinis Kalnaellis veidojis pēc Raiņa slavenās lugas motīviem. Filma tapusi sadarbībā ar  Luksemburgas, Lietuvas un Dānijas animācijas filmu meistariem.

Filmas pirmizrāde notika Nacionālās bibliotēkas atklāšanas svinību ietvaros. Kopš 28. augusta tā ir izrādīta 76 Latvijas kinoteātros, kultūras un tautas namos kā arī Latvijas skolās. RIJAS kolektīvs ir laimīgs, ka filma atradusi ceļu pie Latvijas jauno skatītāju sirdīm. Kā jau animācijas filmām ierasts, lielākā skatītāju daļa ir tieši jaunieši, kas nekautrējas izrādīt savu neviltoto sajūsmu katrā seansā. RIJA atzīst, ka sevišķi patīkamas ir daudzās pateicības pilnās vēstules elektroniskajā pastā, pat kolektīvu atsauksmju veidā, piemēram, pēc filmas demonstrācijas Babītes vidusskolā.

 

Pilnmetrāžas animācijas filmu Zelta Zirgs DVD formātā, sākot ar 2014. gada 15. decembri ir iespējams iegādāties grāmatnīcās: “Zvaigzne ABC”, “Valters un Rapa”, “Jāņa Rozes grāmatnīca”. Tas ir pieejams arī veikalu: Elkor un Statoil tīklos, kā arī “Valmiermuižas pārstāvniecībās” Rīgā un Valmierā.

Šobrīd filma pieejama latviešu valodā ar latviešu subtitriem.

 

Plašāka informācija:

info@rijafilms.lv

Komentārs par rakstu: 15.decembrī pl. 15:00 “Valdemāra pasāžā”, Filmu studija RIJA kopā ar filmas veidotājiem svinīgi prezentēs diska izdošanu.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!