Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Kurzemes Tūrisma asociācija labākajiem Kurzemes tūrisma uzņēmējiem pasniedz balvas „Lielais Jēkabs”

01.12.2014

Piektdien, 28.novembrī, Ventspils Jaunrades namā uz Kurzemes Tūrisma asociācijas rīkoto Gada balli bija pulcējušies Kurzemes tūrisma uzņēmēji. Jau tradicionāli šis ir gada nozīmīgākais Kurzemes tūrisma nozares notikums, kurā apbalvojumus saņem Kurzemes labākie tūrisma uzņēmēji vairākās nominācijās. 

Šogad 8 nominācijās vērtēšanai bija izvirzīti vairāk kā 40 tūrisma objekti no visa Kurzemes reģiona, un tos vērtēja vairākas ekspertu komisijas, klātienē iepazīstot katru piedāvājumu. Balvas saņēma 2 Liepājas puses tūrisma piedāvājumi: nominācijā „Dižā Kurzemes garša 2014” par Kurzemes veiksmīgāko gastronomiskā tūrisma piedāvājumu tika atzīts Liepājas īpašais ēdiens “Liepājas menciņi”. Šo ēdienu, kas  kas pagatavots no kūpinātas mencas, kartupeļiem un sīpoliem pēc senas Dienvidkurzemes receptes, iespējams nogaršot visās labākajās Liepājas kafejnīcās un restorānos. Savukārt nominācijā „Dižā Kurzemes izjāde 2014” apbalvojumu saņēma jātnieku sporta biedrība “Jura staļļi” no Grobiņas novada. Plašas aktīvās atpūtas iespējas tiek piedāvātas gan vairāku dienu programmā ar izjādēm, gan vasarā, vizinoties karietē, gan ziemā – ar kamanām. Laipni tiek uzņemtas ģimenes ar bērniem, kuri novērtēs gaisa trošu atrakcijas, tāpat arī kāzinieki, kam veltīta īpaša programma.

 

Vēl tika godalgoti šādi Kurzemes tūrisma uzņēmēji:

nominācijā „Dižā Kurzemes jauniešu mītne” – Dundagas pils (Dundagas novads);

nominācijā „Dižais Kurzemes zoo 2014” – Usmas Mini zoo” (Ventspils novads, Usmas pagasts);

nominācijā „Dižā Kurzemes izglītojošā animācija” – SIA „Aspired” (Ventspils pilsēta);

nominācijā Dižā Kurzmes pirts 2014 pirts „Amājas” – pirtnieks Normunds Vīlips (Tukuma novads, Lestenes pagasts);

nominācijā Dižā Kurzmes laiva 2014 ūdenstūrisma uzņēmums „Daba laba” (Ventspils novads, Ances pagasts).

 

Ik gadu Kurzemes balvu „Lielais Jēkabs” saņem kāds, kurš ir devis īpašu ieguldījumu tūrisma nozares attīstībā. Nominācijā „Par dižo ieguldījumu Kurzemes tūrisma attīstībā 2014” balvu saņēma bitenieks, arī tūrisma uzņēmējs un bišu dravas “Kāres” saimnieks Jānis Vainovskis no Saldus novada.

 

Pasākuma laikā tika apbalvoti arī akcijas „Apceļo Kurzemi" uzvarētāji, kuri šogad izbraukājuši Kurzemi krustu šķērsu, lai piedalītos akcijā un laimētu vērtīgas balvas. Tās aizceļoja uz tuvākām un tālākām vietām Latvijā. Galveno balvu - tūristu klases velosipēdu Kurzemes apceļošanai, dāvāja Kurzemes Tūrisma asociācija un SIA „Velokurjers", un to saņēma ilggadējā šīs akcijas dalībniece Vita Rozenberga no Liepājas.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Gaile

Komentārs par rakstu: Kurzemes Tūrisma asociācija labākajiem Kurzemes tūrisma uzņēmējiem pasniedz balvas „Lielais Jēkabs”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!