Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Sagaidot Ziemassvētkus, Līgatnes takas aicina ciemos.

01.12.2014

6. decembrī Līgatnes dabas takās no plkst. 12:00 līdz 15:00 notiks Ziemassvētku tirdziņš, kur varēsiet iegādāties amatnieku darinātas dāvaniņas un gardumus svētku galdam. Tāpat Jūs gaidīs A/S „Laima” organizētā saldumu viktorīna. Savukārt Līgatnes Amatnieku centrā Jūs gaidīs Ziemassvētku darbnīcas, kurās varēsiet savām rokām izgatavot dāvaniņas mīļajiem. 

Decembra sestdienās, otrajos un trešajos Ziemassvētkos, kā arī janvāra sākumā aicinām Līgatnes viesus doties ekskursijā „Līgatne ziemā”. Izstaigāsim Līgatnes vēsturisko centru, ielūkosimies pagrabu alās un baudīsim skaisto un ziemas miera pilno dabu. Tikšanās vieta pie tūrisma informācijas centra Spriņģu ielā 2, Līgatnē.

Arī Vienkoču parks aicina ciemos un pirms svētkiem piedāvās iespēju parka apmeklētājiem Kokamatniecības muzejā saēvelēt koka eņģeļmatus savas svētku eglītes rotāšanai.

 

No 8. līdz 22. decembrim Līgatnes puses amatnieku sniegumu būs iespēja aplūkot Līgatnes kultūras namā, kur darbosies Ziemassvētku tirdziņš. Cimdi, zeķes, austas segas, lelles un rotas: gada garumā pielocītais pūrs solās būt bagāts.

Bet tos, kas svētku kņadas nogurdināti, palutinās rehabilitācijas centrs „Līgatne”, kas sagatavojuši SPA programmas par īpaši izdevīgām cenām.

Uz tikšanos Līgatnes takās!

 

Informāciju sagatavoja

Inese Okonova

Komentārs par rakstu: Sagaidot Ziemassvētkus, Līgatnes takas aicina ciemos.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!