Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ziemas piedāvājums gardēžiem „Izgaršo vietējo!”

01.12.2014

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar Jelgavas un Jelgavas novada ēdināšanas uzņēmumiem šajā ziemas sezonā ir sagādājis īpašu piedāvājumu gardēžiem- „Izgaršo vietējo!”. Katrs no ēdieniem, kas atrodams informatīvajā materiālā, ir izstrādāts īpaši šai sezonai un to pamatā ir produkti, kas audzēti un iegūti no vietējiem ražotājiem un saimniecībām Zemgales reģionā.

Piedāvājuma “Izgaršo vietējo!” ietvaros ir radīti vairāki jauni ēdieni, ko nobaudīt būs iespējams no 1.decembra līdz 1.februārim. Savai gaumei atbilstošu ēdienu atradīs ikviens gardēdis. Īpašajās ziemas ēdienkartēs ir iekļauti gan salāti, gan otrie ēdieni, gan saldie un dzērieni. Strausa gulašzupa ar čili, brieža gaļa ar meža sēnēm, galoveja fileja pagatavota garšaugu – ķiploku sviestā, kartupeļu pankūkas, siera kūka ar zemeņu-aveņu mērci, aveņu, piparmētru un liepziedu tējas – tie ir tikai daži no ēdieniem, ko piedāvājuma ietvaros pasniegs vietējās kafejnīcas un restorāni.

 

Īpašos ziemas sezonas ēdienus ir iespējams baudīt sešos ēdināšanas uzņēmumos - restorānā „La Tour de Marie” (Akadēmijas iela 1, Jelgava), bistro „Silva” (Driksas iela 7/9, Jelgava), ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona iela 3, Jelgava), krodziņā „Istaba” (J.Čakstes bulvāris 7, Jelgava), kafejnīcā „Zemnieka cienasts” (Jaunsvirlaukas pagasts) un viesu namā „Pūteļkrogs” (Zaļenieku pagasts).

 

Ēdienos izmantotais produktu, dārzeņu un augļu piedāvājums ir iegūts no Zemgales reģiona vietējiem ražotājiem, mājražotājiem un saimniecībām – strausu fermas “Mazzariņi”, briežu dārza “Rudiņi”, Zemgales ķirbju audzētājiem, A/S “Dobeles dzirnavnieks”, SIA “Latvijas piens”, SIA “Bula”, SIA “Dienvidi plus”, z/s “Kaspari”, SIA “Elite plus”, z/s “Kalna Jurģēni”, z/s “Dambrati”, SIA “Pūteļi”, Zaļenieku pagasta piensaimniekiem, “Svētes maize”, z/s “Rudiņi”, “Līči”, “Līgas medus”, gaļas pārstrādes uzņēmuma “Rosība”, gaļas pārstrādes uzņēmuma “Nākotne”.

 

Ikviens gardēdis tiek aicināts novērtēt ziemas sezonas ēdienu garšas nianses un iepazīt Jelgavas pilsētu un tās apkārtni, apmeklējot kādu no piedāvājumā iesaistītajiem ēdināšanas uzņēmumiem. Piedāvājumā iekļautos īpašos ēdienus var nobaudīt no šī gada 1.decembra līdz 2015.gada 1.februārim. Vairāk informācijas par īpašajiem ēdieniem un atpūtas iespējām Jelgavas apkārtnē uzziniet mājas lapā www.visit.jelgava.lv vai augstāk minētajos ēdināšanas uzņēmumos.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Ziemas piedāvājums gardēžiem „Izgaršo vietējo!”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!