Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Bauskā notiks ikgadējā Zemgales tūrisma konference

27.11.2014

Ikgadējā Zemgales tūrisma konferencē “Kvalitatīva tūrisma piedāvājuma veidošana” atskatīsies uz Zemgales tūrisma piedāvājumu un galvenajiem nozares rādītājiem, uzklausīs vairāku ekspertu redzējumu par kvalitātes nozīmi un lomu tūrismā, kā arī pārrunās galvenos nozares attīstības virzienus. Konference notiek 2014. gada 3. decembrī Bauskā.

Ikgadējā Zemgales tūrisma konference notiks 2014. gada 3. decembrī Bauskas pilī, Bauskā. Konferencei šogad ir izvēlēta tēma “Kvalitatīva tūrisma piedāvājuma veidošana”, jo kvalitāte ir viens no galvenajiem priekšnoteikumiem, lai veidotos konkurētspējīgs tūrisma piedāvājums. Par kvalitātes nozīmi un lomu tūrismā, raugoties no dažādiem aspektiem, konferencē dalīsies vairāki nozares eksperti. Elīna Kalēja no Latvijas Lauku Tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” iepazīstinās klātesošos ar galvenajiem kvalitātes aspektiem, kurus ir būtiski ņemt vērā, veidojot piedāvājumu lauku tūrismā, savukārt Laura Bluša biedrības “Babyroom” iepazīstinās ar galvenajām atziņām, kas tika gūtas, apceļojot Zemgales un Latvijas tūrisma objektus un izvērtējot to pieejamību vacākiem ar bērnu ratiņiem. Savukārt par redzēto Latvijas jaunatklāšanas raidījuma „TE!” filmēšanas laikā dažādos Latvijas Tūrisma informācijas centros un tūrisma objektos savā vērtējumā dalīsies eksperts Pauls Timrots.

 

Konferences klātesošajiem būs iespējams uzzināt arī vairāk par Zemgales tūrisma piedāvājumu, galvenajiem tūrisma rādītājiem un potenciālajiem attīstības virzieniem, kā arī dzirdēt Tūrisma Attīstības Valsts aģentūras redzējumu par galvenajiem darbības plāniem 2015. gadā un galvenajiem akcentiem, kas minēti Tūrisma attīstības pamatnostādnēs 2014. – 2020. gadam. Konferences noslēgumā ikvienam interesentam būs iespējams apmeklēt Bauskas pils rekonstruētās telpas, kas apmeklētājiem ir pieejamas no 2014. gada septembra.

 

Konference notiek 2014. gada 3. decembrī no plkst. 10.00 – 16.00, Bauskas pilī, Bauskā. Konference ir bez maksas. Dalību konferencē vēlams pieteikt iepriekš līdz 2014. gada 30. novembrim uz e-pastu: info@travelzemgale.lv .

Zemgales Tūrisma konferenci organizē biedrība “Zemgales Tūrisma asociācija”, sadarbībā ar Bauskas novada pašvaldību un Bauskas pils muzeju.

 

Uz tikšanos Bauskā!

 

Informāciju sagatavoja

Zemgales Tūrisma asociācija

 

Komentārs par rakstu: Bauskā notiks ikgadējā Zemgales tūrisma konference

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!