Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

„Garšas tūre Jelgavā” atzīta par veiksmīgāko jauno tūrisma produktu

24.11.2014

21.novembrī norisinājās Tūrisma attīstības valsts aģentūras gadskārtējais „Tūrisma forums”, kura ietvaros tika paziņoti konkursa „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2014” uzvarētāji. Par vienu no trim uzvarētājiem konkursā kļuva arī Jelgavas reģionālā tūrisma centra un vietējo uzņēmēju organizētā akcija „Garšas tūre Jelgavā”.

Lai veicinātu jaunu Latvijas tūrisma produktu attīstību un popularizētu veiksmīgākos jaunos tūrisma produktus, TAVA jau trešo gadu organizēja konkursu „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts”. Šogad konkursā tika vērtēti 10 tūrisma produkti no trim Latvijas novadiem – Kurzemes, Vidzemes un Zemgales.Par uzvarētājiem konkursā tika atzīta akcija „Garšas tūre Jelgavā”, Gulbenes pilsētas ekskursija „Atklāj un iepazīsti Gulbeni!”, kā arī Ventspils Piedzīvojumu parka jaunā atrakciju zona.

 

Akcija „Garšas tūre Jelgavā” kopš 2013.gada rudens norisinājusies divas reizes. Akcijai ir izveidots buklets, kas ietver īpašu pastaigu maršrutu Jelgavas pilsētas iepazīšanai. Dodoties pastaigā, ikvienam ir iespēja gan iepazīt Jelgavas pilsētas tūrisma un apskates objektus, gan nobaudīt pilsētas īpašo piedāvājumu – pamatēdienu „Hercoga bura”, desertu „Šarlotes skūpsts” un atspirdzinošo dzērienu „Jelgavas bellini”, kā arī noslēgumā iegūt gardēža suvenīru. JRTC vadītāja Anda Iljina stāsta: ”Ideja par garšas tūri Jelgavā radusies, vērojot tūristus, kas pilsētu iepazīst ar karti rokās. Pilsētas viesiem vēlējāmies dāvāt iespēju ne tikai iepazīt tradicionālos apskates objektus, bet arī pastaigas laikā nobaudīt Jelgavas pilsētas īpašos ēdienus. Nogaršojot pamatēdienu, desertu un dzērienu un saņemot zīmodziņu akcijas bukletā, katram tika dāvināts vietējā uzņēmumā „Keramika LV” darināts karstumizturīgs fondī trauks. Īpašo Jelgavas gardēža suvenīru saņēmuši 177 akcijas dalībnieki. Vēlamies teikt lielu paldies visiem, kas iesaistījās akcijas realizēšanā un palīdzēja izveidot šādu īpašu pilsētas iepazīšanas maršrutu.”

 

Garšas tūri organizē Jelgavas pilsētas pašvaldība un Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar Jelgavas pilsētas ēdināšanas uzņēmumiem – bistro „Silva”, ģimenes restorānu “Hercogs” un krodziņu “Istaba”. Šobrīd akcija ir noslēgusies, taču plānots, ka nākamo reizi tā norisināsies 2015.gada februārī.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

Komentārs par rakstu: „Garšas tūre Jelgavā” atzīta par veiksmīgāko jauno tūrisma produktu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!