Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tūrisma nozares izstāde „Matka Nordic Travel Fair” izstāde Helsinkos

21.11.2014

„Matka Nordic Travel Fair” ir lielāka tūrsima nozares izstāde Ziemeļvalstīts, kurā tiek gaidīti un aicināti piedalīties šajā nozarēs strādājošie vai ar šo nozari saistītie Latvijas uzņēmumi.

Dalība izstādē Jums sniedz iespēju piesaistīt jaunus klientus un meklēt jaunas sadarbības iespējas.

Iespējams, daudzi jau ir dzirdējuši par izstādi „Matka Nordic Travel Fair” un kāds iepriekš varbūt ir tajā piedalījie. Vēlamies atgādināt un informēt visus, gan tos kuri zin „Matka” izstādi un tās norises laiku, gan tiem kuri par šo izstādi dzirdēs pirom reizi- Helsinku izstāžu centrs Messukeskus šo izstādi organizē katru gadu un arī nākamais gads nebūs izņēmums- izstāde norisināsies no 15.- 18. janvārim.

Dalība izstādē sniedz lielisku iespēju tikties ar esošajiem un potenciālajiem klientiem kā arī veidot sadadarbību. Stāstīt, parādīt un piesaistīt jaunus klientus savam uzņēmumam- viesnīcai, atpūtas vietai, apskates objektiem, restorāniem, SPA pakalpojumiem utt.

 

Klātienē tiekoties gan ar klientiem, gan potenciālajiem sadarbības partneriem Jūs varat labāk viņus iepazīstināt ar Jūsu uzņēmumu un tā piedāvātajiem produktiem, pakalpojumiem.

Lai uzzinātu sīkāk par „Matka Nordic Travel Fair”, reģistrācijas maksu, stendu veidiem, brīvajām vietām u.c. ar izstādi saistīto informāciju rakstiet mums uz e-pastu kristine.floriance@gmail.com. Mēs kā Helsinku izstāžu centra pārstāvji Latvijā ar prieku palīdzēsim un atbildēsim uz Jūs interesējošiem jautājumiem, palīdzēsim ar reģistrāciju izstādei utt.

 

Atcerieties, ka mēs kā Messukeskus pārstāviju neprasam nekādu komisijas maksu no Jums par mūsu palīdzību un pakalpojumiem. Cenas, kuras sūtam ir oficialās izstāžu centra cenas, dalībniekiem tiek sūtīti rēķini no izstāžu centra un nevis caur mums.

Sīkāka informācija par izstādi apskatāma šeit: http://www.messukeskus.com/Sites3/Matka/Sivut/default.aspx

Komentārs par rakstu: Tūrisma nozares izstāde „Matka Nordic Travel Fair” izstāde Helsinkos

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!