Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tematiskajā tūrisma vakarā - ceļojums pa ķenguru pēdām Austrālijā

19.11.2014

27.novembrī, pl.18:00, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī notiks tematiskais tūrisma vakars „Pa ķenguru pēdām”. Vakara viesis būs pasaules ceļotājs Pēteris Strūbergs, kas klātesošajiem atklās savus piedzīvojumus, apceļojot tālo Austrāliju, Tasmāniju un Jaunzēlandi.

Pēteris Strūbergs ir pazīstams kā ceļotājs, aizrautīgs stāstnieks un cittautu kultūras pētnieks. Tematiskajā tūrisma vakarā viņš stāstīs par savu, vairāk kā 18000 km garo ceļojumu pa trim valstīm – Austrāliju, Tasmāniju un Jaunzēlandi.

 

Ķenguru pēdām klātā Austrālija tiek dēvēta par sapņu zemi. Tūrisma vakarā šo valsti būs iespējams iepazīt sākot no balto apkaklīšu pilsētas Melburnas valsts dienvidos, līdz pat Darvinai un Ličfīldas nacionālajam parkam ziemeļos, no fascinējošās Sidnejas un Lielā barjeru rifa austrumos, līdz Pertai un slavenajai Viļņa klintij rietumos. Un, protams, stāsts par Austrāliju nebūtu pilnīgs, nepieminot valsts vidieni, kur atrodas Urulu kalns, austrāliešu iezemiešu - aborigēnu svētvieta. Tūrisma vakara viesi varēs ieskatīties arī latvieša Arvīda Blūmentāla – filmas „Krokodils Dandijs” prototipa izveidotajā muzejā Koberpedijā.

 

Turpinājumā Pēteris Strūbergs stāstīs par to, ko piedzīvojis un redzējis Austrālijai piederošajā Tasmānijas salā – vietā, kur mājo velns un senos laikos izmitināti no Anglijas izsūtītie noziedznieki. Savukārt vakara noslēgumā būs iespēja ieskatīties Jaunzēlāndē, kas, pateicoties maoriem (Jaunzēlandes pirmiedzīvotājiem), poētiski tiek dēvēta par garā, baltā mākoņa zemi.

 

Tematiskais tūrisma vakars „Pa ķenguru pēdām” notiks 27.novembrī, pl.18:00, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī. Dalības maksa – 3 EUR, pirmskolas vecuma bērniem- bezmaksas. Pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

Komentārs par rakstu: Tematiskajā tūrisma vakarā - ceļojums pa ķenguru pēdām Austrālijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!