Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicina svinēt svētkus Kazdangas pilī

07.11.2014

Gads nepielūdzami tuvojas savai izskaņai un klāt gada drūmākais mēnesis novembris. Bet vienlaikus, tas ir arī laiks, kad svinam skaistus svētkus – Latvijas dzimšanas dienu! Ir lielas dzimšanas dienas un ir ne tik lielas dzimšanas dienas, bet mūsu skaistās valsts dzimšanas diena ir īpaša diena un tādai tai būtu jābūt katrā ģimenē. Tuvojoties šai dienai valda priecīgs satraukums, jo viss liekas īpašs un svinīgs. Uz daudzām lietām skatāmies ar patriotismu un sentimentu sirdīs.

Arī svētkus svinēt ir jāprot un jāmācās, tādēļ, šogad aizsāksim tradīciju valsts svētkus svinēt ar slēgtu vakaru pie klātiem galdiem, skaistos tērpos ar īpašu noskaņu sirsniņās.

15.novembrī plkst. 17.00 aicinām visus uz svētku koncertu, kurā sumināsim „Goda Kazdandznieku” un teiksim paldies Kazdangas iedzīvotājiem, kā arī baudīsim Edgara Pujāta izpildīto koncertprogrammu „Tāpēc jau, ka nevar zināt kāpēc… ” (ieeja brīva).

 

Bet plkst.21.00 ielūdzam Kazdangas kultūras centrā uz Svētku balli pie klātiem galdiem. Par raitu dejas soli rūpēsies grupa „Muiža” no Cēsīm. Aicinām visus, kas vēlas pievienoties Valsts svētku svinēšanai īpašā gaisotnē, pieteikties un samaksāt Eur 10.00 (Eur 6.00 klāts galds + Eur 4.00 balle) dalības maksu līdz šā gada 10. novembrim kultūras centrā.

 

Novēlu, katram ģimenē atrast to īpašo veidu, kā svinēt mūsu valsts svētkus!
Kazdangas kultūras darbu organizatore
Inese Birkenfelde

Komentārs par rakstu: Aicina svinēt svētkus Kazdangas pilī

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!