Sestdiena, 1. Aprīlis, 2023
Dagne, Dagnis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tūrisma ralliji 2015

29.07.2014

2015. gadā plānoti vismaz trīs tūrisma ralliji – brīvdienu izbraucieni: Vidzemē, Sēlijā un Latgalē, Dienvidkurzemē.

16.maijā iecerēts jau otrais tūrisma rallijs Gulbenes novadā. Organizatori - Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar tūrisma portālu www.atputasbazes.lv Pirmais Gulbenes novada turisma rallijs “Gulbja ligzdu meklējot” šā gada maijā bija tik veismīgs un interesants, ka organizatori nolēmuši vēlreiz dot iespēju apskatīt un iepazīt pārsteidzošās un plašākai publikai vēļ līdz galam neizzinātās novada vērtības.

 

2015. gads ir izsludināts par Raiņa un Aspazijas gadu, atdzīmējot abu izcilo dzejnieku 150. dzimšanas gadskārtu. 23.05.2015 iecerēts tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens Sēlijā un Latgalē “Manu jaunu dienu zeme”, maršrutā iekļaujot Raiņa bērnības un jaunības dzīvesvietas. Apbrīnojami skaistā daba, Daugavas tuvums un pāri visam – saule: tie ir pirmie iedvesmas avoti, kas devuši pamatu dzejnieka pasaules uztverei. Bērnības un jaunības zemes iespaidi vēlāk raduši atbalsi tajos darbos, bez kuriem mūsu tautas kultūra nemaz nebūtu iedomājama: “Pūt, vējiņi!”, “Spēlēju, dancoju”, Uguns un nakts”. Bet ne tikai Raiņa vietas: Sēlija un Latgale nudien ir daudz un dažādu patīkamu pārsteigumu pilna.Maršrutā plānots iekļaut Aknīstes, Ilūkstes, Preiļu, Daugavpils, Dagdas un Krāslavas novadus. Projekts top sadarbībā ar Raiņa muzeju Jasmuižā.

 

01.08.2015 aizraujošs ceļojums vedīs uz Kurzemi, sākoties suitu zemē un turpinoties pa brīnišķīgajām Dienvidkurzemes mazpilsētiņām. Šajā tūrisma rallijā meklēsim latvisko: kas mēs esam, kādi mēs esam un ko paņēmām no svešajām varām, kas cita pēc citas pārstaigāja seno Kursas zemi.

Plānotais maršruts: Alsunga – Pāvilosta – Liepāja– Grobiņa – Priekule – Durbe – Aizpute.

 

Iespējams, ka nākamgad mūs gaida vēl kāds aizraujošu piedzīvojumu pilns brīvdienu izbrauciens. Kur? Pagaidām maršruts lai paliek kā maza intriga. Sekojiet līdzi visiem jaunumiem www.turismarallijs.lv

 

www.atputasbazes.lv

Komentārs par rakstu: Tūrisma ralliji 2015

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!