Sestdiena, 1. Aprīlis, 2023
Dagne, Dagnis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Višķos notiks Latvijas mednieku festivāls „Minhauzena svētki 2014

29.07.2014

Laiks un vieta: 2014.gada 1.- 3.augusts, Višķi, Višķu stadions un tā apkārtne. Dalībnieki: festivālā aicinātas piedalīties mednieku formējumu komandas un to līdzjutēji. Ieteicamais sacensību dalībnieku skaits komandā – 15. Dalībnieku vecums, dzimums un meistarība nav limitēti. Festivāla sacensību vērtējumā piedalās tikai pieteiktie dalībnieki. Katrs dalībnieks drīkst startēt tikai vienā komandā un papildus citām sacensībām tikai vienā šaušanas veidā.

Festivāla devīze: Minhauzens nemelo un uzvar godīgi. Mērķis: Būt starp savējiem un izjust mednieku garu – jautrību, draudzību un azartu, kā arī mednieku izglītošana, medību tradīciju un kultūrvēsturiskā mantojuma popularizēšana.

Seminārs

Latvijas mednieku asociācija (LATMA sadarbībā ar Ieskaties.lv organizē nakts optikas semināru un testus mednieku festivāla Minhauzens 2014 ietvaros. Semināra laikā būs iespēja iegūt vispārīgas zināšanas un priekštatu par ciparu un EOP nakts optiku darbības principiem, kā arī apskatīt jaunāko tehnoloģiju termokameras. Dienas tumšajā laikā notiks gan ciparu nakts redzamības tēmēkļu testi, gan būs iespēja ieskatīties 2+ paaudzes tēmēkļos un termokamerās.

Minhauzena uzdevums!

Mani dārgie draugi mednieki, mednieces un citi zvēri!

Zinu jau zinu, ka Jūs visi gardi smejaties par blēņu stāstiem, kuros barons fon Minhauzens ķer pīles ar auklā iesietu speķi un izvelk pats sevi aiz bizes no purva, bet tie nav nekādi joki! Nebūtu to piedzīvojis, Jūs i’ nemaz nezinātu, ka iešaujot briedim galvā ar ķiršu kauliņu, no tā izaug ķiršu koks.

 

Katram, kam ir kaut mazākās šaubas par to, ko esmu stāstījis, varu sirsnīgi ieteikt doties pašam medībās uz Mēnesi. Tur Jūs varēsiet pārliecināties, ka reti kāds no tiem medniekiem, kas tur bijuši medīt un atgriezušies, savās runās bijuši tikpat patiesi kā es.

 

Redziet varu palielīties, vakar izdevās nomedīt zaķi ar astoņām kājām – liels retums šajās medību platībās un piedevām vēl izcila trofeja. Ar ko vari palielīties Tu?

 

Domājāt, ka varēsiet braukt uz lielajiem mednieku svētkiem „Minhauzens 2014” nesagatavojušies?! Tā nu viss nebūs, laiks vēl kā jūra – gribu, lai arī Jūs dodaties medības uz Minhauzena mežiem, kur miljoniem zvēru mīt. Tur redzēsiet ne tikai zaķus ar astoņām kājām!!!

 

1. augustā uz Višķiem ņemiet līdzi trofeju, ko nomedījāt Minhauzena mežā un palielieties visiem pārējiem festivāla dalībniekiem. Un tas vēl nav viss – tērpieties savās svinīgākajās mednieku drānās – tik svinīgi, cik vien iespējams, neaizmirstiet par aksesuāriem. Gribēsim redzēt svinīgo mednieku pāri - mednieku un mednieci – no katra kolektīva modes skatē pēc svinīgās atklāšanas.

 

Tiem visvissvinīgāk tērptajiem pāriem un ekskluzīvāko trofeju īpašniekiem, protams, pārsteigumu balvas!

Pucējamies, pucējamies un tiekamies Višķos!

Ne spalvas!

Jūsu Barons fon Minhauzens

 

P.S. Uzdevums īsumā – modes skatē pēc atklāšanas piedalās viens pāris no katra kolektīva, kas tērpies svētku tērpā – „Mednieks svinībās” un prezentē kolektīva nomedīto asprātīgāko trofeju. Vai varēsiet pārspēt zaķi ar astoņām kājām?

Festivāla programma

1.augusts

15:00 – 18:00 – Ierašanās un reģistrēšanās.

18:30 – Komandu pārstāvju sapulce. Komandu starta numuru izloze.

19:30 – Stāšanās gājienam (Višķu stadionā).

20:00 – Svētku dalībnieku gājiens.

20:30 – festivāla atklāšanas ceremonija kopā ar Minhauzenu un Jakobīni.

21:30 – „Mednieks svinībās" parāde

22:55 – Uguņošana

23:00 – Balle kopā ar grupu „Dakota"

2. augusts

6:00 – 12:00 Makšķerēšana

9:00 – 16:00 – Mednieku sacensības

9:00 – 19:00 Minhauzena gadatirgus, atpūta uz ūdens ( iespējama laivu, katamarānu, ūdensvelosipēdu un ūdens skipperu noma), atrakcijas bērniem.

20:00 Apbalvošanas ceremonija

22:00 Balle kopā ar grupu „Migla"

Festivāla rīkotāji: Latvijas Mednieku asociācija, Daugavpils novada dome, Višķu pagasts, Medību saimniecības attīstības fonds, AS „Latvijas valsts meži", Daugavpils Mednieku un makšķernieku saimniecība, sponsori un atbalstītāji.

Sīkāka informācija: www.latma.lv

Komentārs par rakstu: Višķos notiks Latvijas mednieku festivāls „Minhauzena svētki 2014

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!