Piektdiena, 14. Jūnijs, 2024
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Two Eyes filmu festivāls / forums

06.07.2014

Sadarbībā ar NFTS (National Film & Television School) absolventiem ,Studiju "Rija", Latvijas Spēļu Izstrādātāju asocialciju, Grieķijas studiju  “Deep Green Sea”, talantiem no Londonas  un grupu "Nē" rādīsim izcilas, augstu novērtētas īsfilmas un vērosim mūzikas performanci "Cilvēks" dzīvajā.

Two Eyes īpašais viesis šajā reizē būs vācu režisors un 3D mākslinieks Saša Gederts (Sasha Geddert) ,ar kuru visi interesenti varēs aprunāties par filmu veidošanu un specefektiem. Runās grafisko spēļu izstrādātājs Elvis Strazdiņš un studijas “Rija” režisors Reinis Kalnaellis.

Biļetes jau nopērkamas Biļešu Servisā: http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/kino/cits/filmu-festivalsforums-two-eyes-148943/

 

Two Eyes domu, inovāciju un iniciatīvu mākoni šoreiz materializēs 10.jūlijā pulksten 21:00 Galleria Rīga iekšpagalmā kopā ar grupu NĒ, izcilām filmām, Elvi Strazdiņu no Datorspēļu veidotāju asocialcijas, Reini Kalnaelli no studijas “Rija” un 3D mākslinieku Sašu Gedertu (Sasha Geddert), kurš  ieradīsies no Vācijas lai demonstrētu savu izgudrojumu, kas tika augstu novērtēts Štutgartes vizuālo efektu izstādē, kas notika šajā gadā.

 

Two Eyes filmu festivāls tika radīts, kā biznesa platforma, kur satiekas kino industrijas radītāji, biznesa cilvēki un skatītāji, lai visi runātu par kopējām interesēm kā veicināt biznesu attīstību. Ar mērķi radīt reālus kopprodukcijas projektus. Šis ir jau otrais mūsu kopāsanākšanas festivals/forums un tas pierāda, ka mums ir par ko diskutēt.

 

Šajā vakarā 10.jūlijā plkst. 21:00 Galleria Riga -mājīgajā pagalmā skatīsimies filmas, klausīsimies mūziku, izklaidēsimies un runāsim par kino draudzību ar datortehnoloģijām, specefektiem un datorspēļu biznesu, kā arī par citām lietām, kas var rasties kinomākslas un datortehnoloģiju mijiedarbībā. Klāt vēl nāks mūzika un dzīvajā izpildījumā redzēsim neparastu projektu "Cilvēks", kas tapis sadarbībā ar režisori Agniju Liepnieci un grupu"Nē". To vadīs Mārtiņš Baumanis, Londonas ''Brunel University'' Kompozīcijas nodaļas 1.pakāpes bakalaura atzinības ieguvējs, Mākslinieciskās Vadības maģistra students ''Guildhall School of Music and Drama'.

 

Kā vienmēr, mundrinājumui no Coffee Inn.

 

Two Eyes press conference (no kreisās) Kaspars Ezeriņš mūziķis un scenārists; Jānis Skulme operators video un specefektu mākslinieks; Anda Podniece Two Eyes Productions producente; Reinis Kalnaellis Latvijas Kinomatogrāfistu savienības priekšsēdētājs, režisors (studija Rija); Elvis Strazdiņš grafisko spēļu izstrādātājs, programmētājs, Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas vadītājs.

Komentārs par rakstu: Two Eyes filmu festivāls / forums

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!