Ceturtdiena, 18. Aprīlis, 2024
Laura, Jadviga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Valmieras pilsētas svētkos aicina uz pilsētas ekskursijām

03.07.2014

Atzīmējot Valmieras pilsētas 731 gada jubileju, Valmieras Tūrisma informācijas centrs sagatavojis dāvanu valmieriešiem un pilsētas viesiem, aicinot doties publiskajās ekskursijās pa Valmieru. Pilsētas svētku kulminācijas dienā, 5. jūlijā, plkst. 13:00 un plkst. 19:00 pie Valmieras Tūrisma informācijas centra (Rīgas ielā 10) visus interesentus sagaidīs divas atraktīvas gides – Liene Rokpelne un Inese Andersone.

Liene Rokpelne stundu garās ekskursijas laikā aicinās atklāt, kā pilsētas robežas mainījušās 731 gada laikā, kur slēpjas vecpilsēta un ko tā mums spēj atklāt caur esošo un zudušo ēku stāstiem. Ekskursijas dalībniekiem būs iespēja izspēlēt arī dažādas lomu spēles, kas, iespējams, atklās vēsturei vēl nezināmus faktus.

Savukārt gide Inese Andersone pilsētas svētku laikā piedāvās iespēju stundas laikā izstaigāt Valmieras zīmīgākās vietas, ieraudzīt un iztēloties sevi kā valmierieti toreiz un tagad, kā arī uzzināt dažādus faktus par Valmieras vēsturi un tās pieminekļiem.

 

Dalība ekskursijās ir bez maksas. Interesenti bez iepriekšējas pieteikšanās ir aicināti pulcēties pie Valmieras Tūrisma informācijas centra norādītajos laikos.

 

Anita Tīlena

Komentārs par rakstu: Valmieras pilsētas svētkos aicina uz pilsētas ekskursijām

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!