Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aktīvās atpūtas iespējas Kazdangā

27.06.2014

Šajā vasarā Kazdanga aicina arvien uz jaunām un jaunām aktivitātēm, atliek to visu baudīt.

Pateicoties Liepājas rajona partnerības un Lauku atbalsta dienesta atbalstītajam biedrības ,, KODOLS'' projektam ,, Mehānisko peldlīdzekļu, velosipēdu un aprīkojuma iegāde iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanas iespēju dažādošanai Kazdangā”, Kazdangā ir iespēja jauki un interesanti pavadīt brīvo laiku.

Projekta ietvaros ir iegādāti trīs katamarāni, vienpadsmit velosipēdi un divi tandēmi, kurus var iznomāt pasākumiem un atpūtas braucieniem (bērniem un jauniešiem tikai pieaugušo uzraudzībā). Katamarāni jau ir ieguvuši popularitāti vietējo iedzīvotāju vidū.

 

Par velosipēdu, tandēmu un katamarānu izmantošanu ir jāmaksā ziedojums. Šie ziedojumi tiks izlietoti inventāra uzturēšanai, kā arī ir plānots nolīgt kādu, kas izpļaus Dzirnavu dīķī augošās ūdens zāles un niedres.

Ziedojums par velosipēdu izmantošanu 1 eiro stundā, bet ne vairāk kā 7 eiro diennaktī. Ziedojums par tandēma izmantošanu 2 eiro stundā. Ziedojums par katamarānu izmantošanu 4 eiro stundā.

Inventārs tiek izsniegts no plkst. 8:00 līdz 20:00. Inventārs NETIEK izsniegts personām, kas ir alkohola reibumā.

Noma iespējama iepriekš vienojoties pa tālruni 28616717 (Ilze) vai 29103813 (Māra)

Šis aktīvais atpūtas inventārs ir lielisks papildinājums jau esošajām atpūtas iespējām Kazdangā. Vēl jo projām aicinām apskatīt skaisto parku, apmeklēt muzeju,nakšņot saieta namā, baudīt uz ugunskura pašu ceptas pankūkas, kā arī spēlēt spēles draugu lokā.

 

Māra Tīmane

Kazdangas TIC

 

Komentārs par rakstu: Aktīvās atpūtas iespējas Kazdangā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!