Pirmdiena, 22. Aprīlis, 2024
Armanda, Armands
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Orientēšanās sacensības „Kāpa 2014”

26.06.2014

Šā gada 27.- 29. jūnijā Tukums kļūs par orientēšanas galvaspilsētu Baltijas orientieristiem. Jau 28. reizi norisināsies starptautiskās orientēšanās 3 dienu sacensības „ Kāpa 2014”. Sacensību centrs atpūtas kompleksā „Sveikuļi”, Tukuma pievārtē . Pēdējos gados sacensībās startē ap 1400- 1800 dalībnieku no 10-15 valstīm (pieteikšanās vēl turpinās). 

Zīmīgi, ka arī pirmās Kāpas trīsdienu sacensības 1987.gadā norisinājās tieši Tukumā. Tradicionāli šīs sacensības orientieristiem ir kā gada kulminācija, kā lieli orientēšanās svētki. Šogad bez tradicionālās klasiskās orientēšanās, kur dalībnieki 60 dažādās vecuma un meistarības grupās cīnīsies par uzvarām kopvērtējumā, būs iespēja startēt arī Velo-OS (Latvijas čempionāts), Taku-OS (Eiropas kausa 5. un 6. etaps sportistiem ar īpašām vajadzībām) un sestdienas vakarā arī Sprinta sacensībās (Latvijas kausa etaps) Tukuma pilsētā. Savukārt Elites grupām W21E un M21E šīs sacensības iekļautas WRE (pasaules ranga sacensību ) statusā. 

 

Jaunākie dalībnieki sacenstīsies W8 un M8 grupās, bet vecākās senioru grupas būs W80 un M80. Arī jebkuram Tukumniekam un pilsētas viesim ir iespējas izmēģināt savas orientēšanās iemaņas, jo sacensībās paredzētas grupas iesācējiem, kurās startam var pieteikties pēdējā brīdī - uz vietas katrā sacensību dienā finiša rajonā.

 

Pasākuma norises vieta : Atpūtas komplekss „Sveikuļi”,

Tumes pagasts, Tukuma novads

Kontakti: Zigfrīds Freimanis - Tālr.: +371 29232026, www.sveikuli.lv

Komentārs par rakstu: Orientēšanās sacensības „Kāpa 2014”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!