Sestdiena, 1. Aprīlis, 2023
Dagne, Dagnis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Piedalies orientēšanās labirintā un sacensībās „Valmierai 731”

25.06.2014

Valmieras pilsētas svētku pirmajā dienā, 3. jūlijā, Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina ģimenes un draugu kompānijas piedalīties foto orientēšanās sacensībās „Valmierai 731”, kā arī izmēģināt spēkus orientēšanās labirintā un sacensību „Valmieras Magnēts” 11. kārtā, kuros pārbaudījumus būs sarūpējis Ziemeļvidzemes orientēšanās centrs. Pasākumi norisināsies pie Valmieras Tūrisma informācijas centra no pulksten 18:00 līdz pulksten 20:00 un dalība tajos būs bez maksas.

Foto orientēšanās sacensībās un orientēšanās labirintā aicinām piedalīties gan valmieriešus, gan pilsētas viesus jebkurā vecumā.

Foto orientēšanās sacensību „Valmierai 731” dalībniekiem būs iespēja pārbaudīt savu vērību un attapību, atpazīstot uzdevumu kartē attēlotos kontrolobjektus, dodoties uz attiecīgo vietu un izpildot konkrētus uzdevumus. Šīs disciplīnas dalībnieki ir aicināti līdzi ņemt digitālo foto kameru, mobilo tālruni vai citu ierīci, kas būs nepieciešama katrai komandai sacensību laikā. Komandas netiks ierobežotas pārvietošanās līdzekļa izvēlē, tomēr, lai būtu iespējams piekļūt visiem objektiem, pasākuma dalībnieki ir aicināti neizmantot velosipēdus un automašīnas, bet gan veikt distanci kājām.

 

Orientēšanās labirinta un sacensību „Valmieras Magnēts” 11. kārtas dalībniekiem paredzēts individuālais starts, kur pēc dalībnieku izvēles būs iespējams apvienot piedalīšanos gan orientēšanās labirintā, gan sacensībās „Valmieras Magnēts”. Orientēšanās labirintā, kurš atradīsies laukumā starp Valmieras Kultūras centru un TC „Valleta”, būs izvietoti vairāki kontrolpunkti. Galvenais uzdevums – iespējami īsākā laikā apmeklēt visus kontrolpunktus, savukārt sacensību „Valmieras magnēts” distance būs izvietota Dīvaliņa pļavās, ap Valmieras estrādi un tai tuvējā mežā.

 

Orientēšanās sacensību noslēgumā ap pulksten 20:10 dalībnieki tiks aicināti pulcēties pie Valmieras Tūrisma informācijas centra, kur notiks labāko un veiklāko dalībnieku apbalvošana. 1. – 3. vietu ieguvējiem katrā no sacensību disciplīnām būs iespēja tikt pie vērtīgām balvām no Valmieras Tūrisma informācijas centra. Tām komandām, kuras izcelsies ar īpašu atraktivitāti, organizatori pasniegs arī simpātiju balvas.

 

 Dalību orientēšanās sacensībās „Valmierai 731”, orientēšanās labirintā un sacensībās „Valmieras magnēts” varēs apstiprināt pasākuma dienā uz vietas, kā arī būs iespējama iepriekšēja pieteikšanās elektroniski. Plašāka informācija par pietiekšanos - sacensību nolikumā tūrisma vortālā www.visit.valmiera.lv

 

Anita Tīlena

Komentārs par rakstu: Piedalies orientēšanās labirintā un sacensībās „Valmierai 731”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!