Sestdiena, 2. Decembris, 2023
Sniedze, Meta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tērvetes dabas parku atzīst par draudzīgāko vietu ģimenei ar bērniem

03.06.2014

Latvijas valsts mežu ieguldījums Tērvetes dabas parka infrastruktūras uzturēšanā un jaunu atpūtas objektu izveidē kopā ar parka kolektīva radošajām idejām atkal sasniedzis augstu novērtējumu Latvijas sabiedrībā - Labklājības ministrijas veiktās aptaujas „Ģimenei draudzīgas atpūtas vietas 2014” apkopotie dati ļauj Tērvetes dabas parkam jau otro gadu atrasties godpilnajā pirmajā vietā.

Svarīgi, lai atpūtas vietas ir tādas, kur ģimene var izklaidēties, aktīvi atpūsties, kā arī baudīt kultūras un izglītojošus pasākumus, tāpēc Tērvetes dabas parkā katru gadu tiek domāts ne tikai par esošo objektu uzturēšanu, bet arī par attīstību un jauniem piedāvājumiem. Parka viesiem šogad tiek piedāvāta jauna iespēja apmeklēt putnu vērošanas torni, kas atrodas pie Tērvetes (Gulbja) ūdenskrātuves, aplūkot Tērvetes dabas parka ainavas, ceļojot ar velosipēdiem. Parkā iekārtotie veloceliņi un izstrādātie velomaršruti ļauj baudīt brīnišķīgas dabas ainavas un iepazīt arvien jaunas, skaistas vietas mežā.

 

Iemīļotie parka pasaku tēli allaž izspēlē kādu jaunu ideju, stāstu, pārsteigumu, un tieši tāpēc ir interesanti viņus satikt atkal un atkal…..

Novēlam katram pašam pārliecināties par iespējām atpūsties un smelties prieku Tērvete dabas parkā, un sakām lielu paldies visiem tiem, kuri sajūt Latvijas valsts mežu rūpes un parka kolektīva radošās idejas!

 

Aicinām ciemos!

 

Informācija: www.mammadaba.lv tervete@lvm.lv, tālr. 63726212

Informāciju sagatavoja: Tērvetes dabas parka TIC, tālr. 63726212

Komentārs par rakstu: Tērvetes dabas parku atzīst par draudzīgāko vietu ģimenei ar bērniem

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!