Sestdiena, 2. Decembris, 2023
Sniedze, Meta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Latgales pārstāvniecība Rīgā – tikšanās vieta uzņēmīgajiem!

27.05.2014

Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju Latvijā (turpmāk – VARAM) ir uzsācis programmas  LV07 „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projektu Nr.4.3-24/NFI/INP-001 „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde”. Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas pašvaldību un reģionu kapacitāti un sniegt atbalstu uzņēmējdarbības veicināšanas jautājumos.  Mērķa grupas ir pašvaldības, plānošanas reģioni, valsts institūcijas, uzņēmējus pārstāvošās nevalstiskās organizācijas, potenciālie investori, uzņēmēji, fiziskas personas.  

Projekta ietvaros kopumā notiks tādas aktivitātes kā semināri, dalība investīciju forumos, pieredzes apmaiņas braucieni, investīciju kataloga un mājas lapas izveide un citas ar uzņēmējdarbības veicināšanu Latgales reģionā saistītas darbības.

 

 Kā viena no aktivitātēm – jau šī gada vasaras sākumā Rīgā, Torņa ielā 4, III C tiks atvērta Latgales pārstāvniecība. Jebkurš Latgales uzņēmējs vai pašvaldību pārstāvji kā arī pārējās mērķa grupā ietilpstošās personas var izmantot šīs telpas bez maksas kā tikšanās vietu gan ar vietējiem gan ar ārzemju uzņēmējiem vai investīciju partneriem sava uzņēmuma vajadzībām. Tāpat katram Latgales novadam ir bezmaksas vieta ekspozīcijas telpā, kur uzņēmēji un ar uzņēmējdarbības veicināšanu saistītās mērķa grupas jau tagad var nest un atstāt informāciju par savu pakalpojumu vai darbības veidu – drukātus preču produkcijas katalogus, imidža bukletus, preču iepakojuma paraugus un citus informatīvos materiālus.  Atšķirībā no izstādēm, kas parasti ilgst tikai dažas dienas, te materiāli varēs atrasties visu projekta laiku – vismaz divus gadus un varbūt pat ilgāk.  Produktu tirdzniecība nav paredzēta. Telpas ir aprīkotas un tajās ir pieejams Wi-Fi internets.

 

Latvijā ir tikai viena starptautiskā lidosta un tā atrodas Rīgā. Situācijās, kad uzņēmuma pārstāvjiem jātiekas ar sadarbības vai investīciju partneri, kas varbūt uzreiz nav gatavs mērot tālo ceļu uz Latgali, sarunas var notikt Latgales pārstāvniecības telpās. Tādā reizē tās var izmantot kā Rīgas ofisu jebkurš Latgales uzņēmējs. Taču arī ikdienā uzņēmēji, uzņēmumu pārstāvji un pārējās mērķa grupas personas te var nākt un kaut vai  vienkārši atvilkt elpu pēc tālā ceļa uz Rīgu, pirms doties tālāk uz kādu citu svarīgu tikšanos.

 

Uzņēmēji ir lielākie dažādu nodokļu maksātāji, kas tālāk rada finansējumu pārējo valsts institūciju uzturēšanai.  Vairāk veiksmīgu uzņēmēju – vairāk naudas valsts budžetā. Vecrīga ir arī Latvijā iecienītākā vieta ārzemju viesiem, tāpēc, Latgales uzņēmēj, prezentējot savu produkciju vai pakalpojumus pārstāvniecības telpās – tu jau esi soli tuvāk savam sapnim par eksportu vai  jauniem klientiem. Pat tad, kad šķiet, ka mans uzņēmums jau pelna pietiekoši – pavairojot noieta tirgus, samazinot ražošanas izmaksas, atrodot kvalitatīvāku pakalpojumu vai izejvielu piegādātāju, pamainot mārketinga stratēģiju vai gūstot papildus pieredzi –  ir iespēja nopelnīt vairāk. Augošs,  stabils uzņēmums ir vieta, kur gribētu strādāt daudzi reģionā dzīvojošie.

 

Gaidām Jūs katru darba dienu, apmeklētāju laikā plkst. 10-12 un 13-17 Sanāksmju telpas rezervāciju lūdzu pieteikt iepriekš pa tālruni 27842107. Vairāk informācijas par projektu: www.latgale.lv

 

Latgales plānošanas reģions

Latgales pārstāvniecība Rīgā

Komentārs par rakstu: Latgales pārstāvniecība Rīgā – tikšanās vieta uzņēmīgajiem!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!