Pirmdiena, 4. Decembris, 2023
Baiba, Barba, Barbara
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pavadi saulainu nedēļas nogali Tukumā!

23.05.2014

Šī nedēļas nogale arī mūsu pusē solās būt ļoti silta un vasarīga, tādēļ laipni aicinām doties uz Tukumu un izbaudīt dažādos pasākumus, kuros interesanti būs gan mūzikas, gan aktīvās atpūtas cienītājiem, gan arī ģimenēm ar bērniem.

Jau šo sestdien, 24.maijā no pulksten 12.00 līdz 20.00 Tukuma Brīvības laukumā visi tiek aicināti svinēt Pavasara svētkus. Svētku programmā muzikālā skatuve ar dažāda stila mūziku, kā arī dzejas lasījumi, ekspresintervijas, klauni, gleznu izsole, rokdarbi un spēles bērniem, kā arī izrāde „Tehnīts”.

Adrese: Brīvības laukums, Tukums T. 26574223

 

Savukārt no pulksten 14.00 sestdien, Tukuma ledus hallē norisināsies Starpkultūru festivāls "Sajūti Vidusjūras sirdspukstus". Festivāla programmā pantonīmu izrāde un vēderdejas Ēģiptes teātra grupas "Gwana for arts" izpildījumā, kā arī tādas radošās aktivitātes kā arābu rakstība, vēderdejas, fotografēšanās, kā arī daudz kas cits.

Adrese: Stadiona iela 3, Tukums. T. 63107470, www.tlh.lv

 

Klasiskās mūzikas cienītāji sestdien, 24.maijā pulksten 18.00 aicināti uz Sātu evaņģēliski luterisko baznīcu, kur vokālā grupa "Vocalica" no Jaunpils un jauktais koris "Domino" no Rīgas aicina uz vasaras ieskaņas koncertu "Zied ceriņi baznīckalnā". Programmā latviešu un ārvalstu komponistu mūzika, kā arī citu žanru skaņdarbi pavasarīgās noskaņās. Ieeja par ziedojumiem Sātu baznīcas rekonstrukcijai.

Adrese: Sāti, Irlavas pagasts, Tukuma novads. T. 26440226, www.satubaznica.weebly.com

 

Svētdien, 25.maijā no pulksten 10.00 uz Tukumu aicināti visi, kuri grib izjust adrenalīnu piedaloties kā dalībnieki vai kā skatītāji Latvijas Down Hill kausa 2 posmā. Tukuma posmā piedalās braucēji no visām Baltijas valstīm septiņu braucēju klasēs. Sacensības norisināsies divās dažādās trasēs, kas sola gan jaunus, gan arī labi aizmirstus vecos sacensību elementus.

Adrese: Melnezera mežs, Tukums. T. 26398776, www.downhill.lv

 

Visi laipni aicināti!

Uz Tukumu pēc smukuma!

Informāciju sagatavoja:
Aija Neilande, Tukuma TIC ceļojumu organizatore

Komentārs par rakstu: Pavadi saulainu nedēļas nogali Tukumā!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!