Sestdiena, 2. Decembris, 2023
Sniedze, Meta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Durvis apmeklētājiem vēris jaunais Pokaiņu meža informācijas centrs

22.05.2014

Pagājušajā nedēļas nogalē AS „Latvijas valsts meži” apsaimniekotajā Pokaiņu mežā apmeklētājiem durvis vēra jaunuzceltais informācijas centrs. Pasākumā sirsnīgus vārdus un daudz laba vēlēja kolēģi no Tērvetes dabas parka, kā arī Dobeles novada domes pārstāvji.

Pēc svinīgās lentas pārgriešanas ikviens, klausoties mediatīvajās gonga skaņās, varēja izstaigāt jaunās centra telpas, kā arī semināru zālē aplūkot Ojāra UImaņa gleznu izstādi, kas te būs apskatāma līdz 31. maijam.

 

Līdzās jaunajai informācijas centra ēkai apmeklētājiem ir pieejama arī skaista lapenīte. Pokaiņu mežs ir vieta, kur jāieliek daudz radošas izdomas, lai iegūtu vēlamo rezultātu - tas ir izdevies Laurim Daņilovam, kurš strādāja pie lapenes – tā ir izdevusies skaista un ērta. Ciemiņi no Rojas speciāli lapenītei bija noauduši prievītes, kuras iesēja lapenes stūros. Te savos interesantajos atmiņas stāstos par to, kā sākās attīrīšanas darbi Pokaiņos, dalījās tie cilvēki, kuru ieguldītais darbs ir pirmsākums Pokaiņu meža tapšanai.

 

Jaunais Pokaiņu meža informācijas centrs darbu ir uzsācis! Ir daudz jaunu plānu un domu, kuras īstenot - apmeklētājiem tiks piedāvāti dažādi tematiski pasākumi gan ar garīgu ievirzi, gan saistībā ar dabu, kā arī kopīgas sarunas ar ārstiem un dziedniekiem par cilvēka veselību. Jaunā informācijas centrā tiek piedāvātas telpas visiem, kuri vēlas rīkot pasākumus. Ir piedāvājums arī kāzām, kristībām un dažādiem citiem pasākumiem īpašās vietās mežā. Pokaiņi ar savu īpašo spēku un enerģijām ir ļoti vajadzīgi cilvēkiem, lai varētu dzīvot harmonijā ar sevi, būt veseliem un laimīgiem. 

 

AS „Latvijas valsts meži’’ visiem novēl patīkami pavasarīgu atpūtu meža takās un aicina izmantot iespējas, ko sniedz jaunais Pokaiņu meža informācijas centrs. 

 

Informāciju sagatavoja Aina Veidemane, Pokaiņu meža informācijas centra vadītāja

Komentārs par rakstu: Durvis apmeklētājiem vēris jaunais Pokaiņu meža informācijas centrs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!