Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājas 5. Tvīda brauciens pulcē ap pusotru simtu dalībnieku

14.05.2014

Saulainā 10.maija pēcpusdienā Rožu laukumā varēja sastapt tvīdā tērptus kungus un dāmas, kas bija ieradušies parādīt savus veclaiku divriteņus vai saposuši mūslaiku velosipēdus, lai dotos kopīgā veloparādē pa Liepājas ielām. Fotogalerija pasākuma ieskatam: http://liepaja.travel/lv/presei/foto-galerija/liepajas-5-tvida-brauciens-/

Lai gan šogad Tūrisma sezonas atklāšana un Tvīda brauciens iegadījās pārceltajā darbadienā, dalībnieku skaits būtiski nesamazinājās, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Pēc organizatoru reģistrācijas datiem Tvīda braucienā piedalījās 157 dalībnieki, no kuriem vairāki bija ieradušies arī no citām Latvijas pilsētām. Arī gadi nav bijis šķērslis, lai skaisti sapostos un izbrauktu ar velosipēdu – dalībnieku vidū bija manāms ne viens vien iesirms kungs un dāma. Ar savu centību apbrīnu izraisīja arī mazie velobraucēji.

 

Pēc brauciena dalībnieki tika aicināti baudīt vakaru mājīgajā Kungu ielas radošajā kvartālā, kur bija iespēja noklausīties Gulbju Dīķa Jazz Band koncertu, izdancoties kopā ar Liepājas danču klubu, ko pavadīja grupa „Karogi”, un nofotografēties 20-to gadu stilā iekārtotā fotostūrītī.

 

Jau tradicionāli tika izvēlēta Modīgākā dāma un Švītīgākais kungs. Pie vērtīgām balvām tika arī Tvīda ģimene un Mīlīgākais pāris. Tā kā gandrīz visi dalībnieki bija ļoti piedomājuši pie saviem tērpiem, pārējās Liepājas uzņēmēju sarūpētās balvas tika izlozētas.

 

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs vēlreiz saka lielu paldies visiem, kas palīdzēja Tvīda brauciena organizēšanā un norisē: "Hotel Kolumbs", "Fontaine Royal Hotel", ”Fontaine Palace”, atpūtas centram "Libava", "Liepājas Olimpiskais Centrs", "Blue Shock Bike", "LAUMA LINGERIE", viesnīcas "Poriņš" restorānam "Medus", "Dzintara boulings", skaistumkopšanas salonam "KOLONNA", TC "baata", restorānam “Upe”, “Red Sun Buffet”, "BB Wakepark", "Čili Pica", Liepājas Simfoniskajam orķestrim, bāram „Bruno”, restorānam „Oskars”, "Promenade hotel" restorānam "Piano", restorānam "Pastnieka Māja", veikalam un velonomai „Jūsu auto”, Kungu ielas radošajam kvartālam, kafejnīcai „Vīdners”, kā arī Valsts policijai, kas pavadīja Tvīda braucienu.

Komentārs par rakstu: Liepājas 5. Tvīda brauciens pulcē ap pusotru simtu dalībnieku

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!