Ceturtdiena, 30. Novembris, 2023
Andrejs, Andrievs, Andris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Slepenā pazeme, zivju zupa un kokamatniecības meistaru noslēpumi

14.05.2014

Šogad Muzeju nakts pasākumi Līgatnē 17. maijā notiks ar trīskāršu sparu. Apmeklētājus gaidīs Līgatnes slepenais bunkurs, Tautas zvejniecības aroda muzejs un jaunpienācējs Latvijas muzeju saimē- Kokamatniecības muzejs.

Līgatnes slepenais bunkurs gaidīs viesus deviņu metrus dziļajā pazemē no plkst. 20:00 līdz pusnaktij. Apmeklētājiem būs iespēja iepazīt padomju laika slepeno objektu „Pansionāts”, ko šodien labāk pazīstam kā Līgatnes bunkuru, uzkost piemirstos belašus un tikties ar pilsētvides pētnieku grupu „Grauzti”, kas jau vairākus gadus ar nerimstošu entuziasmu pēta vēsturiskus civilos un militāros objektus.

 

Gaujas krastā, netālu no Līgatnes pārceltuves atrodas Tautas zvejniecības aroda muzejs, kas gaidīs viesus no plkst. 19:00 līdz 1:00. Plkst. 19:00 notiks izzinoša ekskursija, kur iepazīsim muzeja eksponātus- senākus un mazāk senus makšķernieku rīkus, kas dažādos laikos bijuši gan atļauti, gan jau ārpus likuma. Vēlāk viesus gaidīs ugunskurs, zivju zupas baudīšana un izzinošas vides spēles, ko piedāvā Gaujas nacionālā parka fonds.

 

Šopavasar savas durvis apmeklētājiem ver jauns muzejs, kas iepazīstina ar kokamatniecības vēsturi no akmens laikmeta līdz mūsdienām. Kokamatniecības muzejs, kas atrodas pie Vienkoču parka, no plkst. 19:00 līdz 1:00 aicina Jūs tikties ar muzeja veidotājiem, meistariem un zeļļiem, vērot paraugdemonstrējumus un izgatavot rotas Dabas rotu radošajā darbnīcā (Šis pakalpojums par atsevišķu samaksu). Ikviens pasākuma apmeklētājs arī tiek aicināts papildināt muzeja krājumu ar lietām, kas saistītas ar kokamatniecību. Katrs muzeja krājuma papildinātājs saņems pārsteiguma dāvanu.

Uz tikšanos Līgatnē!

Komentārs par rakstu: Slepenā pazeme, zivju zupa un kokamatniecības meistaru noslēpumi

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!