Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Muzeju naktī Jelgavā notiks orientēšanās sacensības

09.05.2014

Šogad Muzeju naktī, 17.maijā, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina piedalīties nakts orientēšanās sacensībās pa Jelgavu „Ir sarkans, bet nav dzintars”. Sacensības būs iespēja interesanti un azartiski pavadīt Muzeju nakti, pārbaudīt savu asprātību, izpildot dažādus uzdevumus, kā arī radoši izpausties.

Šogad pirmo reizi Jelgavā Muzeju nakts ietvaros tiek organizētas nakts orientēšanās sacensības, kuru laikā katrai komandai būs jāizpilda sacensību uzdevums - apmeklējot dažādus pilsētas objektus, pareizi jāatbild uz darba lapā uzdotajiem jautājumiem. Saskaņā ar Muzeju nakts 2014.gada tēmu „Sarkanā krāsa – dzintars”, katrai komandai ieteicams ierasties tēmai atbilstošā vizuālā noformējumā, kā arī jāierodas labā garastāvoklī, ar sagatavotām balss saitēm un radošu garu.

 

Orientēšanās sacensībām aicinātas pieteikties velosipēdu un kājāmgājēju komandas (2 – 5 cilvēki komandā). Komandu pulcēšanās un reģistrēšanās sacensībām notiks 17.maijā no pl. 19:00 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā, bet pl. 20:00 tiks dots starts sacensībām. Uzvarētāju apbalvošana notiks pusnaktī Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī. Sacensību uzvarētāji tiks noteikti trīs nominācijās:

„Skrien kā vējš” - komanda ar ātrāko finiša laiku;

„Ar lupu un putekļu slotiņu” - visprecīzākās un pilnīgākās atbildes;

„Sarkanais dzintars” - komanda ar oriģinālāko un tematam atbilstošāko noformējumu.

 

Dalība sacensībās ir bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā līdz 16.maija pl. 14:00. Pieteikt komandu sacensībām iespējams pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv, norādot „Pieteikšanās orientēšanās sacensībām”, pa tel. 63005447 vai personīgi, ierodoties Jelgavas tūrisma informācijas centrā (Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1). Piesakot komandu sacensībām, jānorāda komandas nosaukums, dalībnieku skaits, dalībnieku vārdi un uzvārdi, kontaktpersonas e-pasts un mobilā tālruņa numurs.

 

Ar sacensību nolikumu var iepazīties interneta mājas lapā www.visit.jelgava.lv vai klātienē Jelgavas tūrisma informācijas centrā.

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

Komentārs par rakstu: Muzeju naktī Jelgavā notiks orientēšanās sacensības

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!