Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Muzeju nakts ekskursija „Dzintara saulriets Valmierā”

06.05.2014

Sestdien, 17. maijā, Starptautiskās Muzeju nakts pasākumi Valmierā tiks ievadīti ar aizraujošu ekskursiju „Dzintara saulriets Valmierā”. Stāstu ar izklaides elementiem par dzintara meklējumiem Gaujas krastos izstāstīs Valmieras pilsētas gide un Valmieras Valsts ģimnāzijas vēstures skolotāja Ineta Amoliņa. Ekskursijas sākums plkst. 17:30 skatu laukumā pie Sv. Sīmaņa baznīcas.

Ekskursijas dalībniekus pusotras stundas garās pastaigas laikā sagaidīs daudz un dažādi pārsteigumi: būs iespēja ne tikai iepazīt Valmieru vakara stundās, priecājoties par romantisko noskaņu Gaujas krastos, bet ar interesantiem jautājumiem un spēļu paņēmieniem tiks pārbaudīta arī klausītāju erudīcija.

 

Dalība ekskursijā ir bez maksas un dalībnieku skaits ekskursijā ir ierobežots, tāpēc interesenti aicināti jau savlaicīgi pieteikties ekskursijai iepriekš Valmieras Tūrisma informācijas centrā, pieteikumu sūtot uz e-pastu tic@valmiera.lv vai zvanot pa tālr. 64207177.

 

Starptautiskās Muzeju nakts tēma šogad ir dzintars, simbolizējot vienu no Latvijas dārgumiem. Šogad noslēgsies Muzeju nakts aizsāktais trīs gadu cikls, kas iezīmēja trīskrāsaino dzintara tapšanas ceļu. Iepriekšējos divos gados Muzeju nakts tēmas tika veltītas dzintara godināmajiem auklētājiem – zilajai jūrai un zaļajam mežam. Starptautiskā Muzeju nakts tiek atzīmēta visā Eiropā, savukārt Latvijā šī tradīcija aizsākta 1978. gadā. Tās laikā visi interesanti tiek aicināti iepazīt muzejus un citu tūrisma piesaistes vietu piedāvājumus, piedaloties dažādās aktivitātēs visas nakts garumā.

 

Anita Deigele

Valmieras pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas

tūrisma projektu vadītāja

Komentārs par rakstu: Muzeju nakts ekskursija „Dzintara saulriets Valmierā”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!