Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tūrisma sezonas atklāšanas svētki „Izbaudi brīvdienas Bauskas apkārtnē”

30.04.2014

Bauskas un apkārtnes Tūrisma sezonas atklāšanas svētki ir ikgadējs pasākums, kas katru gadu notiek 4.maijā - šogad jau astoto reizi! Tradicionāli šajā dienā sezonu atsāk daudzi muzeji, tiek atklāti jauni objekti un pakalpojumi. Šogad uzsvars tiks likts uz Bauskas īpašajiem ēdieniem, kas ar 4.maiju nobaudāmi atpūtas kompleksā „Miķelis”, viesu namā „Bērzkalni” un Mežotnes pilī.

Svētku svinīgā atklāšana notiks Bauskas rātslaukumā, te no 11.00 līdz 13.00 būs iespēja vērot Bauskas Kultūras Centra muzikālos priekšnesumus, apskates objektu prezentācijas. Piemēram, Bauskas pils seno deju grupa „Galms” uzstāsies ar dejām un izrādīs jaunos aksesuārus, Bauskas Motormuzejs piedāvās salik RAF modelīšus, Bauskas novadpētniecības un mākslas muzejs prezentēs savus šovus, ceļojumu aģentūra ELTUR stāstīs par saviem šīs vasaras ceļojumiem, z/s „Vaidelotes” vārīs Bauskas pusei raksturīgos virteņus, būs arī mazais vietējo amatnieku un mājražotāju tirdziņš. Īpašie viesi – Lāču maizes Knīpucis ar rotaļām un degustācijām un iespēju iegūt dāvanu karti ceptuves apmeklējumam.

 

Galerija „Meistars Gothards” uzsāk tradīciju un tirgos gleznas pēc mēra un svara. 50 autoru 300 darbi sākot no 15 centiem par 1 cm, bet Rundāles novada „Baltajā mājā” pusdienas laikā tiks atvērts ceplis. Kopgrupā būs iespēja iepazīt Bauskas vecpilsētu un Bauskas alusdarītavu. Bauskas alus atklās mūsu reģionā ražoto produktu veikaliņu „Bauskas miestiņš un citi labumi”. Apmeklētājus visas brīvdienas gaidīs arī Bauskas Motormuzejs, mini zoo „Dobuļi”, Trušu pilsētiņa, brīvdabas muzejs „Ausekļu dzirnavas”, Mežotnes pils un Rundāles pils muzejs. Velo ceļotājus aicinām pievienoties Bauskas bērnu un jauniešu centra velo pulciņa izbraucienam uz Mežotnes pilskalnu, bet makšķerniekiem noteikti jāatbrauc uz Bangu dīķi un jāpiedalās cīņā par lielāko Bangu dīķa līdaku!

 

Bauskas Tūrisma informācijas centrs Bauskā darbojas kopš 1999.gada. Tas sniedz tūrisma informāciju un uztur kopīgu tūrisma datubāzi www.tourism.bauska.lv par Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadu, kā arī aktīvi sadarbojas ar apkārtnē esošajiem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem un pašvaldībām.

 

Informāciju sagatavoja:

Inese Turkupole-Zilpure

Bauskas Tūrisma informācijas centra vadītāja

 

Komentārs par rakstu: Tūrisma sezonas atklāšanas svētki „Izbaudi brīvdienas Bauskas apkārtnē”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!