Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Kino, taureņi un ekskursijas maija brīvdienās Līgatnē

29.04.2014

Kā jau ierasts, maijā Latvijā sākas tūrisma sezona, un arī šogad agrā pavasara modinātos tūristus gaidīsim Līgatnē ar svētku piedāvājumu.

Ja ceļu uz Līgatni vai mājupceļu plānosiet pāri Gaujai, Līgatnes pārceltuve no 1. maija strādās ilgāk: no plkst. 8:00 līdz pat plkst. 20:00. Tāpat pavasara sezonu ar papildus individuālajām ekskursijām uzsāks Līgatnes slepenais bunkurs.Visās maija brīvdienās no 1. līdz 5. maijam un turpmāk katru sestdienu un svētdienu bunkura gids Jūs gaidīs plkst. 12:00, 14:00 un 16:00. Arī Līgatnes papīrfabrikas strādnieku ciematiņa gidi maija brīvdienās Jūs gaidīs katru dienu plkst. 13:00 Līgatnes tūrisma informācijas centrā, lai dotos ekskursijā pa Līgatnes pagrabu alām un takām.

 

Dodoties pastaigā pa Līgatni, vērts ielūkoties arī kultūras namā, kas celts jau 19. gadsimta nogalē un ir ne tikai senās papīrfabrikas vēstures liecinieks, bet šobrīd arī mājvieta izstādei „Raibie taureņi”, kur iedvesmu varēs gūt daudzās Latvijas rokdarbnieces, jo izstādē apkopoti dažnedažādās tehnikās darināti taureņi, kas atceļojuši no tuviem un tāliem Latvijas novadiem. No 1. līdz 5. maijam izstādes darbalaiki būs no plkst. 10:00 līdz 16:00.

 

Savukārt 4. maijā- Latvijas Neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienā- aicinām uz latviešu KINO DIENU Līgatnē. Plkst. 11:00 bērniem būs iespēja noskatīties jaunākās filmu studijas „Animācijas brigāde” filmiņas, plkst. 12:00 aicinām ielūkoties kādas neparastas operas tapšanas gaitā dokumentālajā filmā „Tā dullā Strengas dēļ”, bet pievakarē plkst. 17:00 gaidīsim uz jaunās Māra Putniņa un Jāņa Cimmermaņa spēlfilmu „Džimlai Rūdi Rallallā”. Filmas rādīsim uz lielā ekrāna Līgatnes kultūras namā. Ieeja bez maksas. Ielūdz Līgatnes Kultūras un tūrisma centrs.

 

Visās maija brīvdienās būs atvērts arī Vienkoču parks, Lustūža klints vīnu pagrabiņš, Karošu darbnīca, Līgatnes dabas takas, Pasaku māja un citi mūsu objekti. Vairāk informācijas www.visitligatne.lv

 

Uz tikšanos Līgatnē!

Informāciju sagatavoja

Inese Okonova

Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centra vadītāja

 

Komentārs par rakstu: Kino, taureņi un ekskursijas maija brīvdienās Līgatnē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!