Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Līgatnes Zaļais tirdziņš, umurkumurs, danči un ātradīšana

24.04.2014

Dienu pēc Latvijas sakopšanas darbiem Lielajā talkā gaidām visus Līgatnē svētdien, 27. aprīlī, kur no plkst. 9:00 līdz 17:00 notiks Zaļā tirdziņa pavasara sezonas atklāšana.

Īpaši esam aicinājuši piedalīties amatniekus, mājražotājus un stādu audzētājus. Pieteikušies jau daudzi. Gaidām rožu un ziemciešu audzētājus, Vidzemes krēslu darinātāju, rotkaļus, našķu gatavotājus, vilnas dzijas pārdevējus un daudzus citus. Vienlaikus darbosies arī stādu maiņas punkts un krāmu tirdziņš, kur drosmīgos, kam pieticis dūšas izvētīt skapjus un kumodes, gaidām uz lielo andeli un maiņu.

Apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt spēkus, rāpjoties umurkumurā un iegūstot kādu noderīgu balvu, piedalīties zaru un sēklu atpazīšanas konkursos, kā arī apliecināt prasmes ātri adīt, spēkojoties ātradīšanas konkursā plkst. 13:00.

Savukārt plkst. 12:00 Līgatnes tirdziņa apmeklētājus priecēs muzikanti, kas spēlēs tradicionālos latviešu instrumentus. Aktīvākajiem un lustīgākajiem būs iespēja iemācīties arī kādu latviešu danci.

 

Tirdziņš notiks Līgatnes Zaļā tirgus laukumā, kas pērn labiekārtots un rudens pusē jau pirmoreiz iemēģināts. Tas atrodas pašā Līgatnes centrā, pie pagrieziena uz Līgatnes dabas takām. Turpmāk tirdziņš darbosies katra mēneša otrajā svētdienā.

Plkst. 13:00, kā jau katru sestdienu un svētdienu, notiks ekskursija pa Līgatnes papīrfabrikas ciemata vēsturisko centru, padomju slepenais bunkurs gaidīs Jūs ekskursijās plkst. 12:00 un 14:00, Lustūža klintī būs atvērts Līgatnes vīnu pagrabiņš, tāpat aicinām Jūs apmeklēt Vienkoču parku, Karošu darbnīcu, Pasaku māju un baudīt pavasari pie Gaujas.

 

Informāciju sagatavoja

Inese Okonova

Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centra vadītāja

 

Komentārs par rakstu: Līgatnes Zaļais tirdziņš, umurkumurs, danči un ātradīšana

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!