Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicinām piedalīties Tūrisma rallijā „Gulbja ligzdu meklējot”

15.04.2014

Pasākums notiks 2014.gada 17. maijā, to organizē Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar tūrisma portālu www.atputasbazes.lv.  

Šogad tūrisma sezona Gulbenē tiks atklāta ar pasākumu Tūrisma rallijs „Gulbja ligzdu meklējot”. Tūrisma rallijā aicinām piedalīties ģimenes, draugus, kolēģus un ikvienu, kuram patīk ceļot un iepazīt arvien jaunas, interesantas vietas mūsu skaistajā Latvijā. Nepieciešama vien automašīna, busiņš vai motocikls un galvenais - labs garastāvoklis. Rallija starts būs no plkst.8.00-10.00 pie Gulbenes Kultūras centra (O.Kalpaka ielā 60) un finišs – gleznainajā Stāmerienas pagastā. Parasti tūrisma rallija trase iet caur vairākiem novadiem, pilsētām, taču šis rallijs būs īpašs ar to, ka apceļosim tikai vienu – plašo un gleznaino Gulbenes novadu.  Šajā dienā iepazīsim Druvienas, Rankas, Tirzas, Litenes, Stāmerienas, Jaungulbenes, Galgauskas, Lizuma, Līgo, Daukstu, Stradu, Beļavas, Lejasciema pagastu un Gulbenes pilsētu. Katrā vietā būs jāatrod īpašā „gulbja ligzda”, jāveic atjautīgi, āķīgi, atraktīvi uzdevumi, un jāsaņem savai komandai nopelnītie punkti. Lai arī tās ir sacensības, taču šajā rallijā ātrumam un ceļā pavadītajam laikam nebūs nozīmes. Tikai lūgums – iekļauties noteiktajā rallija norises laikā. Esam parūpējušies, lai visi rallija dalībnieki pusdienās varētu mieloties ar īpašo - tikai un vienīgi Gulbenē nobaudāmo Bānīša pavāru gatavoto „Laupītāju biezputru”. Noslēgumā apbalvošana un lustīga zaļumballe līdz „pirmajiem” rīta gaiļiem!

 


Šī gada Tūrisma rallijs „Gulbja ligzdu meklējot” ir lieliska iespēja pavadīt dienu ar ģimeni un draugiem Gulbenes novadā, apmeklējot un iepazīstot dažādus tūrisma objektus, iegūt vērtīgas balvas, izmantot piedāvātās aktīvās atpūtas iespējas un uzkrāt sevī pozitīvas emocijas turpmākajam laikam. Gulbenes novada tūrisma jomas aktīvie ļaudis ir parūpējušies par noderīgām balvām Tūrisma rallija dalībnieku komandām dažādās nominācijās. Tūrisma rallija „Gulbja ligzdu meklējot” uzvarētāju komandai galvenajā balvā - aizraujošs 8 dienu ceļojums 2 personām uz Rumāniju „Transilvānijas noslēmumi”. Vairāk informācijas un iespēja pieteikties šeit - http://www.citiralliji.turismarallijs.lv/ 

 


Jau laikus aicinām gatavoties Tūrisma rallijam „Gulbja ligzdu meklējot”! No organizatoru puses solām aizraujošu un interesantiem pārsteigumiem bagātu dienu, dalībniekiem vēlam labu garastāvokli, možu garu un patīkamu sabiedrību. Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā. Šā gada martā, aprīlī, maijā biļetes cena 5 EUR. Bērniem līdz 12 gadiem dalība tūrisma rallijā bez maksas. Par visiem jaunumiem, kā allaž, varēs uzzināt portālā www.citiralliji.turismarallijs.lv

 


Visiem, kuri vēlas tuvāk iepazīt un izzināt Gulbenes pusi piedaloties Tūrisma rallijā „Gulbja ligzdu meklējot”, visām komandām uzdodam nelielu, bet interesantu mājasdarbu:
Komandām ir jāizveido un pie reģistrācijas organizatoriem jānodod paštaisīts gulbis. Gulbis ir Gulbenes pilsētas simbols, savukārt Gulbenes novada ģerbonī ir attēloti 3 gulbji. Šogad Gulbenes novadā ir izsludināta akcija „100 gulbji Latvijas 100 gadei”.
Mājas darbs ir kā priekšvēstnesis šai akcijai, kad novadu sāks apdzīvot daudz un dažādu gulbīšu.  Gulbja veidošanai aicinām izmantot radošu pieeju – zīmēt, veidot, izmantot dabas un citus materiālus.
Tās komandas, kuras būs izpildījušas mājas darbu saņems papildus 50 punktus, un oriģinālākā gulbja tēla autori tiks pie jaukām pārsteiguma balvām.

 


Lai radoša mājasdarba veikšana un uz tikšanos Tūrisma rallijā „Gulbja ligzdu meklējot” 2014.gada 17.maijā, Gulbenē!

Komentārs par rakstu: Aicinām piedalīties Tūrisma rallijā „Gulbja ligzdu meklējot”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!