Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Daugavpils novadā notiks tūrisma triatlons

04.04.2014

Šogad Daugavpils novada pašvaldības aģentūra „TAKA” vasaras tūrisma sezonu Daugavpils novadā atklās ar Tūrisma triatlona pasākumu, kas norisināsies 31. maijā. Tūrisma triatlonā aicinām piedalīties ģimenes, draugus, kolēģus un ikvienu, kuram patīk ceļot un iepazīt arvien jaunas, interesantas vietas mūsu skaistajā novadā. Nepieciešams vien velosipēds, vēlēšanās piedalīties un galvenais – labs garastāvoklis.

Tūrisma triatlona trase tik iedalīta 3 posmos Daugavas loku teritorijā, kurā varēs pārbaudīt ne tikai savu sportisko sagatavotību laivošanā, riteņbraukšanā un skriešanā, bet arī iepazīt tūrisma objektus un iesaistīties interaktīvos un atraktīvos uzdevumos izzinot Daugavpils novada tūrisma piedāvājumu.

Tūrisma triatlons ir lieliska iespēja pavadīt dienu ar ģimeni un draugiem Daugavpils novadā, apmeklējot un iepazīstot dažādus tūrisma objektus, iegūt vērtīgas balvas, izmantot piedāvātās aktīvās atpūtas iespējas un uzkrāt sevī pozitīvas emocijas turpmākajam laikam.

 

Jau laikus aicinām gatavoties tūrisma triatlonam un no organizatoru puses solām aizraujošu un interesantiem pārsteigumiem bagātu dienu, dalībniekiem vēlam labu garastāvokli, možu garu un patīkamu sabiedrību.

Informāciju par pasākuma norisi un pieteikšanos skat. www.dnd.lv, www.visku-estrade-stadions.lv, www.visitdaugavpils.lv . Precīzāka informācija par vietu, laiku un citiem jautājumiem pasākuma nolikumā.

 

Uz tikšanos Tūrisma triatlonā 2014.gada 31. maijā, Daugavpils novadā!

Daugavpils novada TIC

Komentārs par rakstu: Daugavpils novadā notiks tūrisma triatlons

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!