Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Stilīgi braucamie, attīstošās rotaļlietas un košas drēbes katram puikam izstādē „Bērnu pasaule 2014”!

01.04.2014

Ielās un parkos arvien kuplākā skaitā varam manīt lielus un mazus veloprieku baudītājus un smaidīgu bērnu pilnus rotaļu laukumus. Lai arī tavs mazais puika būtu gatavs aktīvajai pavasara sezonai, no 4. līdz 6. aprīlim izstādē „Bērnu pasaule 2014” varēs iegādāties gan atbilstošas drēbes un rotaļlietas, gan dažādus stilīgus braucamos un vēl daudz ko!

Modernas rotaļlietas

Tiem puikām, kuriem patīk rotaļāties ar mašīnām, mocīšiem, kuģiem un vilcieniem, izstādē „Bērnu pasaule 2014” noteikti patiks veikala „Muki.lv” piedāvātais jaunais „Deluxe” koka vilcieniņš ar sliedēm no zīmola „Melissa & Doug”. Komplektā ietilpst vairāk nekā 130 detaļas, tostarp vairāki vilcieni, neskaitāmas dažādu formu sliedes, pārmijas un pat depo, kā arī magnētiskais krāns, tilti, ceļazīmes, koki, cilvēciņu figūriņas un kas tik vēl ne. Šis komplekts ir tik bagātīgs, lai puikām sniegtu jaunus iespaidus un piedzīvojumus ik dienu! Dēlu un tēvu kopīgajām izklaidēm lieliski noderēs zīmola „Douglas Aviation” ar roku vadāmie planieri. Turklāt tie ir ne tikai krāsaini un moderni, bet arī izturīgi, tāpēc droši varēs baudīt lidotprieku arī ārpus telpām. Savukārt veikala „Game Shop” piedāvājumā atradīsiet intelektuālās galda spēles, kas ļauj spēlētājiem izpausties arī mākslinieciskajā jaunradē, tostarp ir arī karaspēles ar figūriņām uz īpašiem spēļu galdiem, kas imitē gan fantastikas pasaules, gan dažādu vēsturisko laikmetu kaujaslaukus.

 

Skrejriteņi veselīgai un jautrai atpūtai

Pavasaris aicina būt aktīviem un baudīt kā saulaino laiku, tā arī pavasara vēja pieskārienus! Puikas no sešu gadu vecuma izstādē varēs iemēģināt un iegādāties unikālo skrejriteni no „Space Scooter”. Tā unikalitāte slēpjas inovatīvajā mehānismā un dizainā: atšķirībā no standarta rokas skrejriteņa „Space Scooter” ir aprīkots ar ķēdes mehānismu, kas ļauj uzņemt ātrumu un virzīties uz priekšu, neaizskarot zemi. Braukšana ar to ir kā iešana kosmosā!

 

Jaunākiem bērniem vecumā no 3 līdz 5 gadiem izstādē tiks piedāvāti Latvijā ražotie „DIP DAP” koka skrejriteņi jeb līdzsvara riteņi, kas ir droši, kvalitatīvi un ar skaistu dizainu! „DIP DAP” divriteņi ir bez pedāļiem vai papildus ritenīšiem, kas tādā veidā bērniem attīsta līdzsvara izjūtu un koordināciju. Izstādē būs arī „DIP DAP” jaunums – ritenis mocīša veidolā. Mazie riteņbraucēji būs sajūsmā!

 

Draudzības bikses lieliem un maziem puikām

Plašā klāstā tiks piedāvātas arī pavasara un vasaras apģērbu kolekcijas. Veikals „Muki.lv” piedāvās unikālas zīmola „Happeak” draudzības bikses. Tās ir veidotas ar dziļāku staklīti, sniedz bērnam brīvības sajūtu un pagarina bikšu mūžu, jo bērns no tām tik ātri neizaug. Šīs draudzības bikses veidotas no mīkstas kokvilnas un elastāna bez ķīmiskām un citām kaitīgām vielām. Starp citu, „Muki.lv” veikala piedāvājumā ir arī „Happeak” apģērbi pieaugušajiem. Tēvi un dēli var doties ielās vienotā stilā!

 

Robotikas darbnīcas!

Puikas sarosās! Aicinām izstādē piedalīties robotikas darbnīcās, kuras sadarbībā ar „LEGO Education” rīkos bērnu un jauniešu centrs "MyKid"! Darbnīcās ikviens varēs būvēt ar elektromotoriem un sensoriem darbināmus robotus, kā arī speciālā datorprogrammā veikt šo robotu programmēšanu un testēt tos darbībā!

 

Latvijas lielākajā un vienīgajā bērnu preču, pakalpojumu izstādē un aizraujošākajā notikumā bērniem un vecākiem – "Bērnu pasaule 2014" un „Kas te? Es te! Ķīpsalā” būs unikāla iespēja vienkopus apskatīt un izmēģināt dažādus jaunumus un citur neredzētas lietas! Izstādē varēs iegādāties ne tikai apģērbus, apavus un rotaļlietas, bet arī ratiņus, autokrēsliņus, mēbeles, kosmētiku un bērnu pārtiku, turklāt izstādes dalībnieki ir sagatavojuši virkni dažādu izdevīgu piedāvājumu un akciju! Arī topošajām māmiņām – īpaši aksesuāri un apģērbi. Toties lielākie bērni varēs izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus kopā ar TV raidījuma „Kas te? Es te!” varoņiem! Plašāka informācija: www.bt1.lv/bp

 

 
"Bērnu pasaule 2014" un „Kas te? Es te! Ķīpsalā” darba laiks: 
4. un 5. aprīlis 10.00–18.00
6. aprīlis 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 4,50 EUR
Bērniem no 4 gadu vecuma – 4,50 EUR
Pensionāriem – 3,50 EUR
Ģimenes biļete (2+2) vai (1+3) – 15 EUR


"Bērnu pasaule 2014” un „Kas te? Es te! Ķīpsalā" rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un Latvijas Televīzija. Izstādi atbalsta Delfi.lvMammamuntetiem.lvDievietei.lvE-novads.lvManagimene.lv3ade.lvPatiKids.comBrivbridis.lv un Espati.lv

Komentārs par rakstu: Stilīgi braucamie, attīstošās rotaļlietas un košas drēbes katram puikam izstādē „Bērnu pasaule 2014”!

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!