Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

FOTOIZSTĀDE „BILDES. MŪZIKA. PORTRETI.”

25.03.2014

Koka ēku renovācijas centrā „Koka Rīga” apskatāma fotoizstāde „BILDES. MŪZIKA. PORTRETI.”. Izstādē eksponēti mūzikas un mākslas festivāla „BILDES 2012” un „BILDES 2013” laikā tapušie 44 mūziķu portreti, kuru autori ir fotokluba „RĪGA” dalībnieki – Inese Grizāne un Dainis Ozols. Izstāde ir kā ieskaņa un pamudinājums citiem fotogrāfiem apvienot savus darbus iecerētajā fotoizstādē „BILŽU” 30. jubilejas gadā, informē „BILŽU BIROJS”.

Fotoizstādes veidotāji Inese Grizāne un Dainis Ozols par portretu tapšanu saka: „Festivāla „BILDES” mūziķu un izpildītāju atdeve un emocijas sniedza tik daudz iespaidus, ka nevarējām koncertu laikā tapušās fotogrāfijas vienkārši nolikt malā, bet vēlējāmies tās parādīt arī citiem skatītājiem.”

Mūziķis Raimonds Bartaševičs: „Teju 30 gadus piedalos „BILDĒS”, esmu saņēmis daudz balvu un dāvanu. Kā jau festivālā, visur tiek fotografēts un medijos bieži parādās reportāžas.

Notikums, ko piedāvā Inese un Dainis nav reportāža. Tie ir PORTRETI – caur bilžu „rāmi”. Mani patīkami saviļņoja izstādes atklāšanas gaisotne un pašu fotogrāfu veikums, jo vairāk tāpēc, ka portretētie mūziķi saņēma autoru parakstītas kopijas.

Fotogrāfiju ir daudz, bet „liecību” – maz. Par to īpašs paldies!”

 

Fotokluba „RĪGA” vadītāja Eiženija Anna Freimane: „Inese Grizāne un Dainis Ozols ir samērā jauni fotokluba „RĪGA” dalībnieki, kuriem fotogrāfija ir kļuvusi par nopietnu aizraušanos. Autori mēģinājuši fotografēt dažādus žanrus, bet vistuvākā ir kļuvusi cilvēku fotogrāfija.

Regulāri un mērķtiecīgi strādājot, Inese un Dainis īsā laika posmā ir guvuši zināmus rezultātus - ir skatāma viņu pirmā personālā izstāde, kurā izteiksmīgi un emocionāli atspoguļota mūziķu portretu galerija. Gribētu novēlēt, lai pēc kāda laika, šai izstādei sekotu arī nākamā.”

 

 

Izstāde apskatāma Koka ēku renovācijas centrā „Koka Rīga” Krāsotāju ielā 12 līdz š.g. 3. aprīlim. Darba laiks: ceturtdiena 11.00-16.00, piektdiena 11.00-16.00, sestdiena 11.00-15.00.

 

Portretētie „BILŽU” dalībnieki:

Kārlis Auzāns, Vita Baļčunaite, Raimonds Bartaševičs, Jānis Buķelis, Egons Dombrovskis, Ralfs Eilands, Aivars Hermanis, Vilnis Krieviņš, Kristaps Krievkalns, Vjačeslavs Mitrohins, Henrijs Mucenieks, Ieva Pļavniece, Laimis Rācenājs, Jānis Vanadziņš, Varis Vētra, Harijs Zariņš, Viktors Zemgals, Kaspars Zlidnis, Antra Stafecka u.c.

Komentārs par rakstu: FOTOIZSTĀDE „BILDES. MŪZIKA. PORTRETI.”

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!