Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Organizē kursus gidiem Valmierā

25.03.2014

Valmieras pilsētas pašvaldības Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina interesentus pieteikties Valmieras tūristu gidu kursiem. Tie paredzēti jau praktizējošiem Valmieras gidiem, kā arī citiem interesentiem, kas vēlas izmēģināt savus spēkus ekskursiju vadīšanā un sadarboties ar Valmieras TIC gida pakalpojumu nodrošināšanā.

Kursu mērķis ir veicināt vienota Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu – Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas – tūrisma galamērķa popularitāti, ceļotājiem piedāvājot kvalitatīvu gida pakalpojumu. Apmācību programmā plānots ietvert gan tādas tēmas kā ekskursiju vadīšanas pamati, dažādu auditoriju atšķirības, gida personības nozīme, publiskā runa un komunikācija, gan arī dažādu Valmieras tūrisma maršrutu un piesaistes objektu iepazīšanu. Apmācību metodika sastāvēs no teorētiskām lekcijām, praktiskām nodarbībām un mācību ekskursijām.

 

Kursi plānoti no 11.aprīļa līdz 31.maijam, un apmācības tiks nodrošinātas dažādās norises vietās Valmierā piektdienu pēcpusdienās un sestdienās. Pabeidzot apmācības, dalībnieki saņems īpašu Valmieras pilsētas tūristu gida sertifikātu un Valmieras TIC sadarbības piedāvājumu nodrošināt gida pakalpojumus dažādām interesentu un ekskursantu grupām, kā arī iespēju piedalīties dažādos tūrisma informācijas centra organizētajos pasākumos.

 

Lai pieteiktos kursiem, interesentiem no 25.marta līdz 7.aprīlim jāiesniedz savs CV ar pievienotu fotogrāfiju Valmieras Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 10 vai elektroniski, sūtot pieteikumu uz tic@valmiera.lv. Izvērtējot iesniegtos CV, priekšroka tūristu gidu atlasē dalībai kursos tiks dota interesentiem, kuri pārvalda arī kādu no svešvalodām.

 

Plašāka informācija par gidu kursu programmas saturu, norisi un mācību maksu Valmieras Tūrisma informācijas centrā vai zvanot pa tālruni 64207177.

 

Anita Deigele

Komentārs par rakstu: Organizē kursus gidiem Valmierā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!