Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Valmierā notiks laivu bobslejs

22.03.2014

3.maijā plkst.10.00 Brenguļu alus dārzā jau tradicionāli tiks dots starts vērienīgam pasākumam – lielākajam Laivu maršam „Abuls – Gauja”. Tas ir Latvijā krāšņākais un kuplākais laivu karnevāls uz ūdens, kas vieno divas alus darītavas, divas upes un divreiz divas pašvaldības.

Pagājušā gadā tika aizsākta jauna tradīciju – Laivu maršam dot īpašu tēmu. Ja 2013.gadā vērojām zirgu peldēšanas čempionātu, tad šogad, pateicoties Valmieras puses sportistu sīvā cīņā iegūtajām sudraba godalgām XXII Ziemas olimpiskajās spēlēs, tēma būs tikpat sportiska un azartiska – laivu bobslejs! Par godu mūsu olimpiešiem un, iespējams, labākajai laivu bobsleja trasei „Abuls – Gauja” ikvienam Laivu marša dalībniekam būs iespēja izbraukt līkumotās Abula un Gaujas „virāžas”, sacensties enerģiskākajā „boba iestumšanas saucienā”, kā arī radīt visatbilstošāko „boba” noformējumu. Veiksmīgam „ekipāžas” startam visiem Laivu marša „bobslejistiem” tiks organizēta iesildīšanās profesionālu treneru pavadībā.

 

Kā jau ierasts, Laivu marša dalībnieki leģendārākajās upju „virāžās” – Abula stāvkraujā, Gaujas Stāvajos krastos, Daliņu pludmalē, uz Vanšu tilta un citviet – tiks uzmundrināti ar dziesmām, dejām, apdziedāšanu, sveicieniem un citām jestrām izdarībām, ko nodrošinās atraktīvi un mākslinieciski ļaudis. Arī skatītāji ir aicināti uzmundrināt un sveikt mūsu „bobslejistus”, jo trase „Abuls – Gauja” ir gara – 14 km.

 

Pasākuma noslēgums tiks aizvadīts Valmiermuižas pils parkā ap plkst.16.00. Tajā aicināti pulcēties gan Laivu marša dalībnieki, gan līdzjutēji, lai kopīgi baudītu bukstiņputru, nosmeķētu Valmiermuižas un Brenguļu alu, priecātos par muzikālajiem priekšnesumiem un piedalītos atraktīvā apbalvošanas pasākumā.

 

Laivu maršs „Abuls – Gauja” norisinās jau ceturto gadu, sadarbojoties aktīvā tūrisma centram „Eži”, Valmiermuižas un Brenguļu alus darītavām, kā arī Valmieras pilsētas, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadu pašvaldībām.

 

Plašāka informācija par pieteikšanās kārtību, dalības maksu un „boba” īri pieejama www.ezi.lv un www.visit.valmiera.lv.

Justīne Deičmane

 

Komentārs par rakstu: Valmierā notiks laivu bobslejs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!