Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tūrisma vakarā aicina sagatavoties ceļojumam ar velosipēdu

19.03.2014

Tuvojoties velotūrisma sezonai, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina ikvienu apmeklēt tematisko tūrisma vakaru „Ceļojumā ar velosipēdu” un uzzināt kā veiksmīgāk sagatavoties veloceļojumam. Tematiskais tūrisma vakars notiks 27. martā, plkst. 18:00 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī un šoreiz vakara viesis būs Biznesa augstskolas „Turība” pasniedzējs un aktīvā tūrisma profesionālis Ainārs Brencis.

 

Pēdējo gadu laikā arvien vairāk ceļotāju izvēlas savas brīvdienas pavadīt tuvākos un tālākos ceļojumos ar velosipēdu. Velotūrisms ir lielisks veids kā iepazīt dažādas tūrisma apskates vietas, baudīt dabu un reizē uzlabot savu veselību un fizisko formu. Lai ceļā justos droši, velotūristam svarīgi ir precīzi izplānot ceļojuma maršrutu un paņemt līdzi nepieciešamo ekipējumu.

 

Velobraukšanas entuziasts Ainārs Brencis 2004. gadā devies 19 dienu garā ceļojumā apkārt Latvijai ar velosipēdu, pieveicot 1500 kilometru garu distanci. Ceļojumos ar velosipēdu iepazīta arī Lietuva un Igaunija. Tematiskā tūrisma vakara dalībniekiem būs iespēja klausīties stāstos par ceļojumu norisi un to laikā gūtajiem iespaidiem.

Tematiskā tūrisma vakara gaitā Ainārs Brencis stāstīs arī par praktiskiem padomiem, kas jāņem vērā velotūristam gatavojoties ceļojumam. Būs iespējams uzzināt par to kā izplānot drošu un interesantu ceļojuma maršrutu, kāds ekipējums ir jāņem līdzi, kā izvēlēties pareizo velosipēdu, kā arī tiks stāstīts par nakšņošanas iespējām, atpūtu un sadzīvi ceļojuma laikā.

 

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina ikvienu rast iedvesmu savam iespējams pirmajam ceļojumam ar velosipēdu vai uzzināt par kādu interesantu vietu, kur noteikti jāaizbrauc ar velosipēdu. Tematiskais tūrisma vakars „Ceļojumā ar velosipēdu” notiks 27.martā, pl.18:00, Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī. Ieejas maksa pieaugušajiem, studentiem un pensionāriem 3.00 EUR (2.11 LVL), skolēniem 2.50 EUR (1.76 LVL), bet pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas. Informācija un pieteikšanās pa tālruni 63005445, e-pastu tic@tornis.jelgava.lv vai mājas lapā www.tornis.jelgava.lv

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Tūrisma vakarā aicina sagatavoties ceļojumam ar velosipēdu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!