Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Turaidas muzejrezervāts izstādē „Balttour 2014” stāstīs par Turaidas pils 800gadi

05.02.2014

Arī šogad kā daudzus gadus pēc kārtas, Turaidas muzejrezervāts piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour 2014", kas notiks Rīgā no 7. līdz 9. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Turaidas muzejrezervāta speciālistus varēs satikt Gaujas nacionālā parka klāstera stendā blakus Siguldas novadam, kur varēs iegūt jaunāko informāciju par Turaidas muzejrezervāta piedāvājumu un ziņas par nozīmīgākajiem notikumiem un pasākumiem.

Visu trīs dienu laikā ikviens izstādes viesis, apmeklējot Turaidas muzejrezervāta stendu, tiks aicināts iesaistīties senā kauliņu spēlē, kurā uzvarot varēs iegūt brīvbiļetes uz Turaidas pils 800gades svētku notikumiem 1.-3.augustā.

 

Šogad Turaidas mūra pilij tiek atzīmēta 800gade, tāpēc 7. februārī plkst. 13.30 uz Lielās skatuves kopā ar viduslaiku mūzikas grupu „Obscurus Orbis” notiks muzikāls priekšnesums, kurā tiks stāstīti Turaidas pils vēstures stāsti un daudzināts īpašais arhitektūras un kultūras piemineklis.

Šobrīd top Turaidas pils ceļvedis, kura atvēršana plānota š.g. 12. aprīlī Turaidas muzejrezervāta Informācijas dienā, kuru apmeklēt īpaši tiek aicināti tūrisma firmu pārstāvji un gidi.

Izstādē „Balttour 2014” varēs iepazīsties ar vairāk nekā 700 tūrisma uzņēmumu produktiem un pakalpojumiem. Varēs iegādāties tūrisma pakalpojumus un ceļojumus par vienreiz gadā pieejamām īpašām izstādes akcijas cenām, kā arī piedalīties izstādes loterijās un konkursos, kuru balvu fonds ir vairāk kā 50 dažādas ar ceļošanu un izklaidi saistītas balvas.

Balttour 2014 izstādi un forumu rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija un nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 ar Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūras atbalstu. Partneri: Rīgas dome, AirBaltic, Live Riga, Lauku ceļotājs, Krievijas Tūrisma industrijas savienības Baltijas nodaļa, Baltkrievijas Republikas Nacionālā tūrisma aģentūra, Avalon Hotel, Astor Riga Hotel, BalticTravelnews.lv, TourOut.ru.

 

Izstādes „Balttour 2014” darba laiks:

7. februārī plkst. 10.00–19.00;

8. februārī plkst. 10.00–18.00;

9. februārī plkst. 10.00–17.00.

 

Anda Skuja

TMR Izglītojošā darba un komunikācijas daļas vadītāja
 

Komentārs par rakstu: Turaidas muzejrezervāts izstādē „Balttour 2014” stāstīs par Turaidas pils 800gadi

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!