Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicina iepazīt Jelgavu Ledus skulptūru festivāla laikā

04.02.2014

No 7. līdz 9.februārim Jelgavā norisināsies 16. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs festivāla laikā aicina doties ekskursijās pa pilsētu, piedalīties akcijā „Garšas tūre Jelgavā!”, apskatīt ievērojamākos tūrisma objektus vai arī aktīvi pavadīt laiku slidotavā pie Mītavas tilta.

Muzeji un ekspozīcijas Ledus skulptūru festivāla laikā aicina iepazīt Jelgavas vēsturi un mākslu. 8. un 9.februārī no pl.11:00 līdz 18:00 apmeklētājiem būs atvērta Jelgavas pils un Kurzemes hercogu kapenes. Pagarināts darba laiks festivāla laikā ir Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornim, kur ikviens interaktīvajās ekspozīcijās var iepazīt Jelgavas vēsturi un apskatīt pilsētas panorāmu no skatu laukuma. Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs 8. un 9. februārī būs atvērts no pl.10:00 līdz 20:00. Vēstures muzejā apskatāma Jūlija Voldemāra Federa izstāde „Ainava” un koktēlnieka Krišjāņa Kugra izstāde „Koka skulptūras”. Pēc ierastā darba laika būs atvērta Ā.Alunāna memoriālā māja, kā arī Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ekspozīcija. Vairāk par apskates objektu darba laikiem uzziniet mājas lapā www.visit.jelgava.lv.

No 7.februāra ikviens ir aicināts piedalīties akcijā „Garšas tūre Jelgavā!”. Tā ir lieliska iespēja kā nobaudīt Jelgavas pilsētas īpašos ēdienus: pamatēdienu „Hercoga bura”, desertu „Šarlotes skūpsts” un atspirdzinošo dzērienu „Jelgavas bellini” un iepazīt 12 tūrisma un apskates objektus Jelgavā. Par katru nobaudīto īpašo ēdienu un dzērienu akcijas bukletā „Garšas tūre Jelgavā” var saņemt zīmodziņu un, sakrājot trīs zīmodziņus, iegūt īpašo Jelgavas gardēža suvenīru – Jelgavas uzņēmumā „Keramika LV” izgatavoto fondī trauciņu ar Jelgavas simboliku.

 

Aktīvās atpūtas cienītājiem šajās dienās ir iespēja apmeklēt pilsētas slidotavu Pasta salā Mītavas tilta pakājē. Šeit ziemas priekus var baudīt svaigā gaisā un, ja līdzi nav paņemtas slidas, tad tās slidotavā var arī iznomāt. Slidošanas seanss ilgst vienu stundu, par slidošanas seansu sākumiem uzziniet zvanot pa telefonu 20367677. Maksa par slidošanu ir 2 EUR / 1,41 LVL; bērniem, skolēniem un pensionāriem, uzrādot apliecību, bez maksas. Slidu nomas maksa 1,50 EUR / 1,05 LVL.

 

Ekskursija ar autobusu „Izzini Jelgavu!” būs lielisks veids kā divu stundu laikā iepazīt pilsētas senās un jaunās vērtības zinoša gida pavadībā. Ekskursijas laikā varēs apmeklēt bijušās RAF rūpnīcas ražoto mikroautobusu kolekciju. Sestdienas ekskursiju maršrutā būs iekļauta plastmasas cauruļu ražotne „EVOPIPES”, kur ekskursijas dalībnieki varēs novērtēt cauruļu ražošanas procesu, bet svētdienas ekskursijās tiks apmeklēta autobusu rūpnīca „AMOPLANT”. Ekskursijas notiks sestdien, 8. februārī un svētdien, 9. februārī, pl. 14:00 latviešu valodā, bet pl. 15:00 krievu valodā. Pieteikšanās ekskursijām, biļešu iegāde un ekskursiju sākums Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1, Jelgavā. Dalības maksa 5 EUR (3,51 LVL) pieaugušajiem, 4EUR (2,84 LVL) skolēniem, studentiem, pensionāriem.

 

Vairāk informācijas par festivāla norisi un tūrisma iespējām Jelgavā un apkārtnē Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā, Akadēmijas ielā 1 (Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa 1.stāvā), telefons 63005447, www.visit.jelgava.lv; www.icelv.lv 

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Aicina iepazīt Jelgavu Ledus skulptūru festivāla laikā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!