Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Atklāj Latviju un aktīvās atpūtas iespējas Smiltenes novadā

03.02.2014

Vai Tu zini, ka Latvijā ir Smiltene un Smiltenē ir Latvija? No 7.-9. februārim apmeklē starptautisko tūrisma izstādi-gadatirgu „Balttour 2014” un Smiltenes novada aktīvās atpūtas stendu un uzzini, kur Smiltenē ir Latvija un kas ir šī Latvija.

Smiltenes novada, tāpat kā visas Latvijas neskartā daba ir viena no vērtībām, ar ko vietējie iedzīvotāji lepojas, bet viesi – prot novērtēt. Smiltenes novads ir viens no mežainākajiem Latvijā. Bagātīgo mežu resursu un plašo lauku teritoriju dēļ to var dēvēt par „zaļu” novadu, kas ir pamats aktīvā, dabas, rekreatīvā un sporta tūrisma attīstībai. Esi aktīvs un atpūties zaļi pie mums - Smiltenes novadā.

Ikvienam izstādes „Balttour 2014” apmeklētājam atklāsim, kāpēc atpūta dabā ir kļuvusi par aizraujošu brīvā laika pavadīšanas veidu kā vienatnē, tā kopā ar ģimeni vai draugiem. Pastāstīsim par aktīvās atpūtas iespējām novadā un atklāsim, kur Smiltenē ir Latvija un kas ir šī Latvija!

 

Pirmajā izstādes dienā uz lielās skatuves uzstāsies Smiltenes novada folkloras kopa „Rudzupuķe”, bet Smiltenes novada stendā tējnīca KaTē piedāvās nobaudīt īpašu veselības tēju un pārbaudīt savu auru, tādejādi novērtējot savu veselības stāvokli.

 

Visas izstādes dienas apmeklētājiem būs iespēja „sadraudzēties” ar orientēšanās sportu, iemēģināt kāju veiklību un pārbaudīt prāta modrību šajā aktivitātē. Aktīvākos un erudītākos apmeklētājus gaida pārsteigums. Šādu aktivitāti piedāvās Smiltenes orientēšanās klubs „Azimuts”, bet Lauku māja” Kalbakas” aicinās iepazīt daudzveidīgo lauku mājas piedāvājumu - no klusās lauku vides ar dzīvnieciņu vērošanu un apmīļošanu, līdz jautrai bērnu atpūtai vasaras nometnēs. Izstādes apmeklētāji varēs izmēģināt savu roku veiklību atraktīvā spēlē „Labirints”, kā arī tiks prezentēta izglītojoši izklaidējošā programma „Piena upe pankūku krastos”.

 

Izstādes laikā apmeklētājiem prezentēsim arī jauno Smiltenes novada tūrisma ceļvedi, lielāko kultūras un sporta pasākumu programmu šim gadam, Velotaku brošūru, kā arī citus tūrisma informatīvos materiālus.

Smiltenes novads tiks pārstāvēts arī kopīgajā Vidzemes stendā, kur izstādes pirmajā dienā Smiltenes muiža prezentēs firsta beķerejas un firstmadāmas kārumu līnijas piedāvājumus, bet pārējās divas dienas Mēru muiža prezentēs Dullā barona Bundula piedāvājumu un ļaus apmeklētājiem iepazīt dažādus mērus.

 

Gaidām ciemos Smiltenes stendā izstādes „Balttour 2014” laikā no 7.-9. februārim!

Sanda Veismane, Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra vadītāja

Komentārs par rakstu: Atklāj Latviju un aktīvās atpūtas iespējas Smiltenes novadā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!