Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tautas slēpojums un slidojums Baiļu apļi notiks UZ VAIDAVAS EZERA!

31.01.2014

Jau iepriekš tika ziņots, ka 2.februārī norisināsies ikgadējais tautas slēpojums Baiļu apļi. Pateicoties Kocēnu novada izrādītai iniciatīvai, Baiļu apļi notiks uz Vaidavas ezera. Pateicoties vietas maiņai notiks sacensības gan slēpotājiem, gan slidotājiem.

Sacensību trase izveidota uz Vaidavas ezera virsmas. Uz ezera ledus izveidojusies 3-4 cm piesalusi sniega kārta, kas ir labi piemērota slēpošanai slidsolī. Kā jau pasākuma nosaukums liecina, slēpojums notiks apļos, kur Tautas klasei būs jāslēpo 1 aplis (7km) un Sporta klasei 2 apļi (14km). Būs arī 1km distance bērniem līdz 10 gadiem. Savukārt slidotājiem būs iespēja slidot vienu apli pa Vaidavas ezera perimetru 7km distancē, bet mazākajiem slidotājiem 2km aplīti.

Ņemot vērā, ka slēpojot pa ezeru svarīgi ir nūju asums, tad pirms sacensībām darbosies serviss, kurā būs iespēja sasmērēt slēpes, uzasināt nūjas un slidas. Servisu nodrošinās veikals Eži.

 

Piesakoties Baiļu apļiem līdz 31.janvārim dalības maksa ir lētāka, kā arī tiek piemērota atlaide Kocēnu novada iedzīvotājiem. Pieteikties iespējams www.ezi.lv un Ežu veikalos Valmierā un Cēsīs. Pieteikties būs iespējams arī sacensību dienā.

Finišā visus sagaida garda maltīte ar Dimdiņkāpostiem, Nākotnes desiņām un Liepkalnu rupjmaizi. Bet viss pasākums noslēgsies ar godalgoto dalībnieku apbalvošanu un izlozi, kur galvenā balva ir velosipēds no veikala ‘’Eži’’.

Tradicionāli pasākumu atbalsta un balvas pasniegs daudzi Valmieras uzņēmumi – Valmieras pilsētas pašvaldība, Valmiermuižas alus, Valmieras Drāmas Teātris, SEB Valmieras filiāle, Valmieras Piens, Milda, Augļu serviss, Artifex. Speciālas balvas būs sarūpējuši specializētā inventāra pārstāvji Swix, Fisher.

 

Informācija un pieteikšanās www.ezi.lv vai Ežu veikalā.

 

Informāciju sagatavoja:

Anete Žaubre

Projektu koordinatore

Komentārs par rakstu: Tautas slēpojums un slidojums Baiļu apļi notiks UZ VAIDAVAS EZERA!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!