Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

„Līgatnes takas” pošas uz Ķīpsalu

30.01.2014

Papīra liešana, eņģeļmatu ēvelēšana, maskošanās, Līgatnes vīnu baudīšana, iespēja pārbaudīt savu līdzsvara un koordinācijas sajūtu - to visu varēs darīt, redzēt, baudīt, izmēģināt, pieskarties un izdzīvot Līgatnes taku stendā, izstādē „Balttour” Ķīpsalas hallē no 7. līdz 9. februārim.

Kā jau katru gadu ļaudis no „Līgatnes takām” februāra sākumā brauc uz Rīgu, lai piedalītos starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2014”. Šogad esam padomājuši par īpaši daudzveidīgu piedāvājumu izstādes apmeklētājiem

Pamazām gatavojoties Līgatnes papīrfabrikas 200. jubilejai, aicināsim ikvienu izmēģināt pašam savām rokām izliet papīra lapu. Tāpat ikviens mūsu apmeklētājs iegūs iespēju doties pavasara ekskursijā pa Līgatnes papīrfabrikas strādnieku vēsturisko ciematiņu un ielūkoties pagrabu alās ar ievērojamu atlaidi.

Vienkoču parka lielais jaunums šopavasar būs Kokamatniecības muzeja atklāšana. Sadzirdēt ēveles svilpšanu būs iespēja arī Ķīpsalā, jo parka saimnieks turp pošas ar visu ēvelsolu.

 

Rehabilitācijas centra „Līgatne” darbinieki kā allaž rūpējas par mūsu veselību. Apciemojot mūsu stendu, izstādes apmeklētājiem būs iespēja apgūt līdzsvara, koordinācijas un dziļās muskulatūras vingrinājumus zinoša fizioterapeita vadībā.

Nemainīga vērtība ir mūsu izslavētie Līgatnes vīnu darītavas vīni, kas sildīs ziemas spelgonī, Pasaku ķēniņš no Līgatnes Pasaku mājas ļaus Jums atcerēties bērnību un apciemot pasaku valstību. Pastāstīsim arī par pasākumiem un jaunumiem Līgatnē, kur gardi paēst, kur nakšņot, kur laivu iznomāt. Nāc ciemos! Un vēl-  runā, ka Ķīpsalā varētu notikt arī tradicionālo latviešu masku gājiens, jo līdz Meteņiem jau vēl drīkst. Un tad jau pavasaris būs klāt, un tiksimies Līgatnes takās. 

Komentārs par rakstu: „Līgatnes takas” pošas uz Ķīpsalu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!