Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

„Rally Liepāja” laikā pagarināts Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja darba laiks.

29.01.2014

Laika posmā no 2014. gada 31. janvāra līdz 2. februārim, kad Liepājā un tās apkārtnē norisināsies FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) otrais posms „Rally Liepāja”, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs apmeklētājiem būs atvērts arī sestdienā un svētdienā. Biroja darba laiki būs šādi:

  • 31.janvārī no plkst. 9.00-19.00;
  • 1.februārī no plkst. 8.00-19.00;
  • 2.februārī no plkst. 7.00-12.00.

 

Liepājas reģiona tūrisma birojā joprojām iespējams iegādāties "Rally Liepāja" biļetes. Vienas biļetes cena uz divām dienām ir 20 Eiro (pensionāriem, uzrādot pensionāra apliecību, tiek piemērota 10% atlaide).

Tāpat birojā iespējams apmainīt internetā pirktās biļetes pret ieejas kartēm un iegādāties rallija suvenīrus - fanu cepures un uzlīmes.  Sporta draugi – gan liepājnieki, gan pilsētas viesi – birojā var saņemt arī īpaša dizaina pastkarti, uz kuras rallija atklāšanas pasākumā piektdien, 31.janvārī, jau no plkst. 19.15 ikvienam būs iespēja sakrāt sportistu autogrāfus.

 

Arī rallija laikā Liepājas reģiona tūrisma birojā iespējams rezervēt ekskursiju, lai gida pavadībā aplūkotu skaistākās Liepājas ziemas rotas un gaismas, kā arī uzzinātu daudz jauna par pilsētu.

 

Savukārt ģimenes ar bērniem laipni aicinātas uz „ Zivju dienu” 1. februārī no plkst. 11.00 līdz plkst. 17.00, Liepājas promenādē. Tās ietvaros  būs iespējams gan apskatīt Jūras spēku flotiles kuģus, gan vērot dziesmu, deju un sporta aktivitāšu priekšnesumus uz lielās rallija skatuves. Visiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja sasildīties ar Liepājas valsts tehnikuma pavāru gatavoto laša zupu, bet Zivju tirdziņā - iegādāties ne vien zivis dažādām, bet arī kūpinātas gaļas izstrādājumus un citus gardumus.

Komentārs par rakstu: „Rally Liepāja” laikā pagarināts Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja darba laiks.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!