Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ar Mildu apkārt pasaulei

24.01.2014

Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī 30.janvārī, plkst. 18:00 notiks šī gada pirmais tematiskais tūrisma vakars „Ar Mildu apkārt pasaulei”. Vakara viesis būs pasaules apceļotājs Jānis Vaišļa, kas dalīsies savos iespaidos par ceļojumu apkārt pasaulei ar jahtu „Milda”.

Tematiskā tūrisma vakara apmeklētājiem būs iespēja tikties Jāni Vaišļu, kas ar jahtu „Milda” ir apceļojis apkārt pasaulei. Divus gadus ilgajā ceļojumā ar jahtu piedzīvoti daudz un dažādi notikumi, pārsteigumi un ekstremālas situācijas. Par notikumiem ceļojumā palikušas emocijām bagātas un dzīvas atmiņas, kā arī gūta vērtīga pieredze. Vakara viesis stāstīs par šī unikālā ceļojuma apkārt pasaulei ideju, tā plānošanu, norisi, par cilvēkiem, kas devās šajā piedzīvojumā un sadzīvi uz jahtas. Īpaši interesanti būs stāsti par pasaules vietām, kas tika apceļotas un par cilvēkiem, kas tika satikti.

 

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina ikvienu doties līdzi stāstos apkārt pasaulei un iespējams rast pamudinājumu kādam sen izsapņotam ceļojumam. Tematiskais tūrisma vakars notiks 30.janvārī, plkst. 18:00 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī. Ieejas maksa pieaugušajiem, studentiem un pensionāriem 2,85 EUR (2,00 LVL); skolēniem 2,15 EUR (1.52 LVL); pirmsskolas vecuma bērniem - bez maksas. Ieejas maksā iekļauts Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa skatu laukuma apmeklējums.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Ar Mildu apkārt pasaulei

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!