Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepāju reklamē starptautiskajās tūrisma izstādēs

23.01.2014

2014.gadā Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs ir paredzējis piedalīties 13 starptautiskās tūrisma izstādēs, lai reklamētu Liepājas un Kurzemes tūrisma piedāvājumu ārvalstu tūrisma uzņēmējiem un potenciālajiem pilsētas un reģiona viesiem.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja (LRTIB) pārstāves nupat ir atgriezušās no pirmajām 2014. gada starptautiskajām tūrisma izstādēm VAKANTIEBEURS Utrehtā, Nīderlandē, un MATKA Helsinkos, Somijā, kur Liepāja pilsētas un Kurzemes tūrisma iespējas prezentēja Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) kopējā Latvijas stendā.

 

Somijas izstādē MATKA, Latvija bija oficiālā partnervalsts nozīmīgākajai tūrisma izstādei ziemeļvalstīs. Ar saukli „Latvia. Best enoyed slowly” interesenti tikai aicināti izbaudīt Latviju nesteidzoties. Somijas tūristi īpašu interesi izrādīja par mūsu kultūrvērsturiskā mantojuma - piļu un muižu iepazīšanu, tāpat interesējās par aktīvās atpūtas iespējām Kurzemes pusē, un īpaši - par golfa laukumu piedāvājumiem.

 

Savukārt Nīderlandes izstādē VAKANTIEBEURS klientu interesi izraisīja tādi tūrisma virzieni kā ceļojumi ar kempingiem un velosipēdiem, kā arī Kurzemes kultūras mantojuma iepazīšana. Šīs izstādes publika īpaši izcēlās ar savām zināšanām par Latviju, un daļa no tiem jau bija sagatavoti vasarā paredzētajam ceļojumam un tikai precizēja informāciju par konkrētiem apskates punktiem.

 

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar Kurzemes Tūrisma asociāciju un Tūrisma attīstības Valsts aģentūru šogad ir paredzējis piedalīties vēl 7 izstādēs: ADVENTUR Lietuvā no 24. līdz 26. janvārim,  REISEN HAMBURG Vācijā no 5. līdz 9. februārim, TOUREST Igaunijā no 14. līdz 16.februārim, F.RE.E Vācijā no 19. līdz 23.februārim, ITB Vācijā no 5. līdz 9. martam,  MITT Krievijā no 19. līdz 22.martam un OTDIH Baltkrievijā   no 9. līdz 12.aprīlim. Bez tam nu jau trešo gadu Liepāja piedalīsies starptautiskajā izstādē YANTOUR Kaļiņingradā, Krievijā (no 10. līdz 12.aprīlim), savukārt sadarbībā ar Kurzemes Tūrisma asociāciju un Krievijas Tūrisma industrijas savienības Baltijas nodaļu ir plānots popularizēt Kurzemes un Liepājas puses piedāvājumu tūrisma izstādē Pēterburgā.

 

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs nu jau vairāk kā desmit gadu piedalās starptautiskās tūrisma izstādēs un gadatirgos, kur pilsēta tiek pārstāvēta gan Latvijas valsts stendā, gan Kurzemes Tūrisma asociācijas stendā. 

Komentārs par rakstu: Liepāju reklamē starptautiskajās tūrisma izstādēs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!