Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Šlokenbekas muiža atdod parādu ceļiniekiem

21.01.2014

2014. gada 23. janvārī tiks atvērta viesnīca „Šlokenbekas muiža”. Viesnīca „Šlokenbekas muiža” ir ekonomiskās klases stila viesnīca, kura tika veidota kā „pozitīvā nodeva” Latvijas ceļu darbiniekiem, kas izglāba Šlokenbekas muižu no sabrukšanas un bojāejas – ne tikai ilgus gadus pārvaldīja muižas teritoriju, bet arī iekārtojot Šlokenbekas muižā pasaulē pirmo - Ceļu muzeju.

Katrs viesnīcas „Šlokenbekas muiža” numurs ir veltīts kādam vietējas, valsts un reģionālas nozīmes ceļam, attiecīgi, ar dažādu interjera elementu palīdzību ir domāts par numuru noformējuma – paklāji, kuros ieaustas ceļa galamērķa - novada/pilsētas tautisko tērpu brunču raksts, durvju plāksnes ar ceļa numuriem un citi elementi. Viesnīcā ir 15 numuri ar 64 gultas vietām. Viesnīcu iespējams rezervēt jau tagad, rasktot: hotel@slokenbeka.lv vai zvanot: +371 25155225.

Svinīgajā atklāšanā piedalīsies pārstāvji no Latvijas Republikas Satiksmes ministrijas, VAS „Latvijas Valsts ceļi” un Ceļu muzeja, Engures un Tukuma novada domes. Pasākumā aicināti piedalīties arī būvsabiedrība SIA „ProDev” un citas projekta tapšanā iesaistītās personas, kas piedalījās renovācijas projekta izstrādē un realizācijā.

 

Viesnīcas „Šlokenbekas muiža” atvēršana ir viena no Šlokenbekas muižas ansambļa attīstības un darbības stratēģijas 2014. – 2019. gadam iekļautajiem prioritārajiem uzdevumiem, kas veicinās Šlokenbekas muižas atpazīstamību, popularitāti, dažādos muižas kompleksa piedāvājumu un saglabās to kā kultūras mantojumu, apzinoties tā vērtību un unikalitāti.

 

Aivita Heniņa

PSIA „Šlokenbekas muiža” valdes locekle

Komentārs par rakstu: Šlokenbekas muiža atdod parādu ceļiniekiem

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!