Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

OLGAS DREĢES 75 GADU JUBILEJAS PAPILDKONCERTS AR LATVIJAS LABĀKO TEĀTRU AKTIERU PIEDALĪŠANOS

20.01.2014

Olga Dreģe ir latviešu teātra uguntiņa – temperamentīga, spilgta, skatītāju mīlēta un režisoru lutināta. Olga Dreģe savu jubileju svin jau veselu gadu – ar grāmatas izdošanu, brīvdabas jubilejas koncertiem un pat filmu. Notikumiem bagātais mākslinieces jubilejas gads ar jubilejas tūres papildkoncertu noslēgsies Latgales vēstniecībā GORS 

Olga Dreģe Dailes teātrī nospēlējusi pāri par 100 lomu, piedalījusies gandrīz vai visās labākajās latviešu filmās – Matilde “Purva bridējā”, Anna “Vella kalpos”, Zāļu Made “Vilkatī Tomā”, Dagnija “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, Lauras māte “Zītaru dzimtā” u.c., filmējusies arī TV seriālos, pēdējais no tiem – “Sirdsmīļā Monika”.  

Nozīmīga viņas talanta daļa ir aktrises samtaini tembrētā, plašā diapazona balss, kas ir viens no perfekti pārvaldītiem un talantīgi lietotiem aktrises mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem.

Par godu mākslinieces jubilejai radīts īpašs svētku koncertuzvedums, kurā piedalās viņas tuvākie skatuves kolēģi un draugi – Mirdza Martinsone, Baiba Indriksone, Sarmīte Rubule, Leons Krivāns, Juris Strenga, Jānis Reinis un Gints Andžāns.

 

Būs trīskāršs svētku pasākums, jo 75 gadu jubilejas svin arī Dailes teātra aktieri Leons Krivāns un Juris Strenga. Uzvedumā muzikāla un asprātības pilna  atkalredzēšanās solās būt ar seriāla „Sirdsmīļā Monika” varoņiem, kas uz skatuves būs pilnā sastāvā, lai pārsteigtu un liktu smaidīt ikvienam skatītājam, būs jauni dueti, veselīgs humors, dejas un līksma sadziedāšanās visa vakara garumā.

Koncertā tiks izpildītas dziesmas no populārākajām latviešu teātra izrādēm un kinofilmām, jaunās skaņās dzirdēsiet iemīļotā seriāla „Sirdsmīļā Monika”  tituldziesmu kā arī „Es gribu uz Parīzi” un „Tu mans mīļais Čipendeils”, kas solās būt īpaši „karsts” priekšnesums,, skanēs arī tādas pazīstamas melodijas kā „Ejot cauri rudziem”,  „Teic, kas esi”, „Ak skaistā jaunība”, „Ak, Tu, Dieva Tēva ziņa” u.c., savukārt koncerta kulminācijā izskanēs „Vella kalpu” popūrijs.

„Mīļa dziesma, priecīgs prāts, sirsnīgs vārds dara Tevi skaistāku un rotā to cilvēku dzīvi, kas ir ap Tevi, vecā aktieru gvarda kopā ar jaunajiem kolēģiem vēlas šovasar iepriecināt savus klausītājus, tāpēc – nāciet, klausieties, atcerieties, dziediet un priecājieties kopā ar mums”, ielūdz Olga Dreģe.

 

Koncerta muzikālie producenti ir Juris Vaivods un Kristaps Krievkalns, režisors - Valdis Lūriņš, horeogrāfe - Liene Grava.

Novērtējot mākslinieces talantu un paveikto -  izdota Olgas Dreģes grāmata "Izslāpums", pēc koncerta par īpašu cenu būs iespējams to iegādāties un saņemt autogrāfu uz tās.

 

Biļetes nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasēs, aicinām biļetes iegādāties laicīgi – tas ir lētāk un izdevīgāk! Tuvojoties pasākumam, biļetes var palikt dārgākas! 

Komentārs par rakstu: OLGAS DREĢES 75 GADU JUBILEJAS PAPILDKONCERTS AR LATVIJAS LABĀKO TEĀTRU AKTIERU PIEDALĪŠANOS

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!