Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Reiņa trase atsāk sniega ražošanu

14.01.2014

Gaisa temperatūrai samazinoties, aktīvās atpūtas centrs Reiņa trase 13.janvārī atsākusi sniega ražošanu. Sniegs galvenajā trasē vēl nedaudz ir saglabājies no iepriekšējās reizes, tādēļ prognozējams, ka slēpošana varētu atsākties jau pēc pāris dienām.

„Beidzot esam sagaidījuši atbilstošus laika apstākļus, lai uzsāktu sniega ražošanu. Šī slēpošanas sezona nebūs tik gara kā citus gadus, tāpēc esam gatavi tam, ka, uzsākoties sezonai, slēpotāju plūsma būs intensīvāka kā ierasts. Pirmo reizi šosezon sniegu sākām ražot jau 9.decembra rītā un trasi atvērām nedēļas nogalē. Slēpotajiem trase bija atvērta nedēļu, bet tad siltā laika dēļ trasi slēdzām”, stāsta Reiņa trases vadītājs Austris Brutāns.

Sniega ražošana vispirms tiks uzsākta galvenajā trasē, bet tad turpināsies iesācēju kalnā un bērnu parkā. Plānots, ka pēc sniega saražošanas bērnu parkā tiks atvērta bērnu slēpošanas skoliņa, kurā šogad apmācības būs pieejamas bērniem ar dažādām priekšzināšanām četros līmeņos.

 

Austris Brutāns uzsver, ka arī siltajā ziemas laikā aktīvās atpūtas centrs Reiņa trase turpināja savu darbību, piedāvājot klientiem semināru telpas pasākumu organizēšanai un atpūtu viesu namā ar nakšņošanu.

Reiņa trasē arī šogad darbosies sešas dažādas slēpošanas trases – galvenā trase, iesācēju trase ar snovborda parka elementiem, junioru parks, bērnu parks ar lentas pacēlāju, distanču slēpošanas trase un kameršļūkšanas trase Nomā ir pieejams inventārs gan kalnu slēpošanai un snovbordam, gan arī distanču slēpošanai. Slēpošanas prasmes iespējams apgūt pie slēpošanas vai snovborda instruktoriem. Mazākiem slēpotājiem brīvdienās notiks bērnu slēpošanas skoliņa.

 

Reiņa trases darba laiks darba dienās ir no 14:00 – 22:00, sestdienās no 10:00 – 22:00, svētdienās no 10:00 – 20:00.

Par jaunumiem un sniega daudzumu trasēs var sekot līdzi Reiņa trases mājas lapā www.reinatrase.lv web kamerās.


Papildu informācija:
Pēteris Kalniņš
„Reiņa trase” mārketinga vadītājs
+371 28 34 54 29
peteris@reinatrase.lv

 

Par aktīvās atpūtas centru Reiņa trase
Reiņa trase” ir viens no populārākajiem un senākajiem slēpošanas centriem Latvijā. Tikai 30 minūšu braucienā no Rīgas gleznainajā Krimuldas novadā.

Viesu nams vienlaicīgi piedāvā 44 gultas vietas īpašos dizaina numuriņos un iespēju baudīt dabu, kā arī rīkot seminārus konferenču telpās līdz 80 personām. Apmeklētāju labsajūtai pieejama pirts un kafejnīca.

Kafejnīcā Reiņa Cafe var lieliski atgūt spēkus un nobaudīt ēdienus no sezonas ēdienkartes.

Komentārs par rakstu: Reiņa trase atsāk sniega ražošanu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!