Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Kāds būs Smiltenes atpazīstamības vizuālais tēls

10.01.2014

2013. gada nogalē Smiltenes novada tūrisma informācijas centrs un Smiltenes novada uzņēmēju padome izsludināja ideju skiču konkursu Smiltenes pilsētas reklāmas banera vizuālā materiāla dizaina izstrādei ar informatīvo un vizuālo daļu.

Šajā konkursā tika iesniegti 2 darbu komplekti atbilstoši konkursa nolikumā minētajām prasībām, kurus izvērtēja konkursa komisija atbilstoši noteiktajiem vērtēšanas kritērijiem. Pēc komisijas vērtēšanas rezultātiem par konkursa uzvarētāju atzīta Kitija Gruzde. Lai gan Kitija dzīvo mūsu kaimiņu - Priekuļu novadā, dzīves ceļi krustojušies arī Smiltenes pusē, un šī vieta viņai nav sveša. Vecmāmiņas mudināta, Kitija piedalījās šajā konkursā un rezultātā sev sagādājusi skaistu Jaunā gada dāvanu. Viņa saņems naudas balvu 142.29 EUR (100 LVL). Apsveicam!


Kitijas veidotajā banera idejas pamatā ir 3 pakalni, uz kuriem ir veidota un attīstīta pilsēta. Par banera ideju Kitija raksta: „nepiesātinātie kalni un koki fonā liecina par tīru, zaļu un sakoptu apkārtni, kura vilina uz relaksējošu atpūtu. Zilais laukums ir stilizēta ūdens krātuve, kura ļauj saprast, ka pilsēta ir bagāta ar ūdens krātuvēm. Cilvēki priekšplānā simbolizē kultūru, sporta tradīcijas un plaukstošu pilsētu uzņēmumiem. Iepazīstoties ar iegūto informāciju par Smilteni, izveidoju piemērotu saukli: „Skaista daba, Aktīva atpūta, Bagāta kultūra.”


Tālāk šī idejas skice tiks nodota speciālistiem, kas to izmantos par pamatu Smiltenes pilsētas reklāmas banera izstrādāšanai atbilstoši reklāmas prasībām un sagatavos maketu uz druku.


Sanda Veismane,
Smiltenes novada TIC vadītāja
www,smiltene.lv

Komentārs par rakstu: Kāds būs Smiltenes atpazīstamības vizuālais tēls

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!